Bu Blogda Ara

16 Nisan 2018 Pazartesi

Out of Stock #March 2018

Zaman gene su gibi akıp geçmeye devam ediyor. 2018 yılı adeta uçuş modunda! Mart ayında biten ürünlerle bugünkü postta karşınızdayım. Biten ürünlerin yanı sıra gene bozulan ürünler de var. Dilerseniz hemen detaylara geçelim.


1. Miniso Cotton Pads Makyaj Temizleme Pamukları: Benim için makyaj temizleme pamuğu denilince birinci bellidir. (Bilmeyenler şuraya tıklayabilir!) Ama malum serde bloggerlık var, o nedenle de farklı markaları denemekten geri durmam! Türkiye'ye Noel tatili için geldiğimde yeni açılan Miniso mağazasından bu üçlü pamuk setini satın almıştım. Her birinde 80 adet bulunan üç paketlik bir setti. Yumuşacıktı, hassas cildimde herhangi bir sorun yaratmadı. Severek kullandım.

2. Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası: Bu üründen kaç tane tüp bitirdim, artık ben de sayamıyorum! Detaylı yazısı için lütfen şuraya tıklayınız. Bu arada duyduğuma göre piyasadan çekilen bu ürün yepyeni formülüyle yeniden bizlerle olacakmış.  

3. MAC CC Krem Adjust Rengi: MAC Online'dan alışveriş yapmaya ayrı bir bayılıyorum; çünkü paketinize eklenen şahane seyahat boyu ürünler sayesinde birçok şey test etme fırsatı buluyorsunuz. Bu CC kremi de o sayede deneyip sevdim. Oldukça hafif kapatıcılıkta, ama rengi eşitleyip günü kurtaran bir ten ürünü. Renginin de bana uymasına ayrıca sevindim.

4. MAC Makyaj Temizleme Yağları: Bu iki mini şişe de MAC Online'dan alışveriş yaptıktan sonra elime ulaşan makyaj temizleme yağları. Makyajı yağ ile temizleme fikrine sanırım hala alışamadım. Bu ürünleri de yanlış kullandım. Pamuğa dökerek gözümde beklettim. Ama doğrusu parmaklarla tüm yüze uygulayıp sonra suyla durulamaktan geçiyormuş. Yanlış kullandığım için performansları hakkında yorum yapamayacağım, maalesef.

5. Essence El Kremi: Kolayca emilen, ince yapılı, yağlı his bırakmayan bu el kreminin bir tek yoğun bal kokusunu sevmedim. Tamamen kişisel bir durum; çünkü ben maalesef küçüklüğümden beri bal yiyemiyorum. Bal kokan ürünlere karşı da bu husustan ötürü mesafeliyim. Bu el kremini bana Hırvat bir arkadaşım Noel hediyesi olarak getirmişti. Bitmesine aşırı sevindim.

6. YSL The Shock Mascara: Bu rimel ne yazık ki benim kirpiklerimle pek anlaşamadı. Fazla ıslak bir yapısı var ve zaman içinde asla kurumuyor bu ıslaklık, ilk günkü gibi devam ediyor. Benim kirpiklerimi birbirine yapıştırdı. Bir de çok baskın bir gül kokusuna sahip. Ben gül kokusunu severim; ama benim için bile fazla geldi. Bittiği için mutluyum.


7. Essie Wicked Oje: Bu ojeyi ilk aldığımda şurada yazmıştım. Piyasadaki en iyi siyah tabanlı bordo ojelerden birisi. Sonuna geldiğimden yapısı bozulmaya yüz tuttu. O nedenle elden çıkarmak zorunda kaldım. Ama ilk fırsatta yedekleyeceğim. 

8. Artdeco Far Bazı: Bu bazı üç sene önce Belçika'dan almıştım. Ama bunun da yapısı değiştiğinden ve performansından verim almamaya başladığımdan ay sonunda elden çıkarmak zorunda kaldım. 


Bakalım Nisan ayı sonunda kahramanımız hangi ürünlerle vedalaşacak?

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar