Bu Blogda Ara

3 Nisan 2018 Salı

Colourpop My Little Pony Super Shock Shadow Posey Far


Herkese merhaba,

Bugünkü konuğum Colourpop My Little Pony koleksiyonundan çıkan Posey isimli tekli far. Günlük kullanıma çok uygun olduğunu düşündüğümden satın almıştım. Uzun süredir de deneyimlediğime göre artık yorumlayabilirim.Karton ambalajı oldukça renkli, bol bol ponyli ve de son derece şirin değil mi? Colourpop Super Shock farların klasik beyaz kavanozu yerine lila rengi bir kavanozun içinde yer alıyor. İçinde 2,1 gramlık ürün bulunuyor.


Colourpop My Little Pony Super Shock Shadow Posey far sarı alt tonlu soluk bir pembe bej rengi olarak tanımlanmış. İçerisinde pembe, gümüş rengi ve bej rengi simler bulunuyor. Aşırı bir pigmentasyonu yok. Orta derecede bir yoğunluğa sahip. Dolayısıyla tek başına da başka farların üzerine “topper” olarak da kullanabilmek mümkün. Yapısı ise yumuşacık. 


Günlük makyaja uygun olarak gözlerimde hafif renk istediğimde sık sık kullandığım bir far oldu. İyi bir far bazını uyguladıktan sonra gerek düz bir far fırçasıyla gerekse tüm Colourpop Super Shock farlarda tavsiye edildiği üzere Posey farı parmaklarımla sürdüm. Rengi oldukça doğal durdu ve gözümün katlanma bölgesine sürdüğüm bir tık daha koyu bir farla istediğim doğal göz makyajı görüntüsüne ulaştım. Ancak Colourpop My Little Pony Super Shock Shadow Posey far uyguladıktan sonra da gün içinde de göz altlarıma dökülme yaptı. Yüzüm ve göz altlarım sim sim olup pırıl pırıl parladı ve bu durum haliyle hiç de hoşuma gitmedi. Öte yandan far bazıyla birlikte gözümden silinmeden uzun süreler kaldı.Swatchlarda gördüğünüz rengi yoğunlaştırmak için parmağımı birkaç kez kavanoza daldırmam gerekti. Bana kalırsa bu farın baz rengi oldukça güzel ama içindeki fazlasıyla serbest dolaşan ve oraya buraya dökülüp bulaşan irice sim taneleri formülünü bozmuş. 


Daha önceden de Colourpop Super Shock Shadow kullanan ve kremsi, yumuşacık, köpüğümsü o enfes formülünü aşırı seven birisi olarak ne yazık ki Posey renginde hayal kırıklığına uğradığımı belirtmek isterim. Bu durumda iri simler bence fazlasıyla etkili. Temptalia'daki notu da C+ bu farın; yani genel anlamda Colourpop Super Shock Shadow farlara kıyasla oldukça düşük bir not diyebiliriz. 


Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar