Bu Blogda Ara

22 Şubat 2018 Perşembe

Out of Stock #January 2018


Herkese selamlar,

Yepyeni yılın ilk ayının biten ürünleri bugünkü blog yazımın konuğu. Dilerseniz toplu aile pozuna bakıp detaylara geçelim.

  1. Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream: Cilt bakımında güvendiğim ve de sevdiğim markaların başında gelir Clinique. Bu meşhur Dramatically Different serisindeki Moisturizing Cream’i de bilmem kaçıncı kez severek kullandım. Cildimin ihtiyaç duyduğu nemi güzelce sağladı, çabucak emildi. Yakında yenisini alacağım. 
  2. DM Ebelin Bio Pamuklar: Benim makyaj temizlemede en sevdiğim pamukların Sephora olduğunu biliyorsunuz artık. Ama Hırvatistan’da Sephora olmadığından buradaki drugstore markalarının pamuklarını deniyorum. Şu ana dek kullandıklarım arasında açık ara en favorim bu pamuklar oldu. Yeniden alacağım. 
  3. Sephora Makyaj Temizleme Pamukları: Buradaki stoğumda kalan son paketti. Detaylı yorumlarımı buradan okuyabilirsiniz. Meraklısı için not; Ocak ayında Türkiye’ye geldiğimde yedek paketlerini alıp gene Hırvatistan’a getirdim :D
  4. Nars Makeup Removing Water: Seyahat boyu bu makyaj temizleme suyunu ilk kez kullandım. Bence gayet güzeldi. Cildimde kızarıklık, hassasiyet vs’ye de neden olmadı.
  5. Garnier Misel Temizleme Suyu. Misel sularda hala favorim Bioderma Sensibio H2O olsa da alternatif olarak Garnier markasının Misel suyunu da seviyorum. Yenisini her an alabilirim!

6. Paradise Extatic Rimel: Bu rimeli şurada uzun uzadıya anlatmıştım. Oradan okuyabilirsiniz. Ama kendisi hakkında şu güncellemeyi de yapmak istiyorum: Belli bir süre kullandıktan sonra aşırı kurudu. Kuruya kuruya bitti resmen. Elimde açılmayı bekleyen bir sürü rimel varken sanırım bir daha gidip de almam.
7. Bee Beauty El Kremi: Bu minik el kremini Gratisten almıştım. Çok çabuk emiliyor, elleri güzel nemlendiriyor. Çantaya atmalık olmasından dolayı aşırı pratik. Sadece kokusu biraz baskın. Koku hassasiyeti olanların dikkatine.
8. Shiseido Extra Creamy Cleansing Foam: Bu yüz temizleme köpüğü cildimi güzelce yağdan, kirden, makyaj kalıntılarından arındırdı. Yalnız aynı zamanda aşırı kurutan bir his verdi. Ben haddinden fazla kuru ciltli olduğumdan bu durum hiç hoşuma gitmedi. Aynısından bir daha almam. Ancak Shiseido’nun farklı serilerindeki yüz temizleme ürünlerini bundan sonra deneyebilirim; çünkü cildi arındırmada gerçekten başarılı. 


İşte böyle. Aylar sonra ilk defa az ve öz ürün bitirmiş oldum. Bu benim az ve öz halim, evet! ;) 

Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar