Bu Blogda Ara

5 Şubat 2018 Pazartesi

MAC Cosmetics All That Glitters Far


Herkese merhabalar,

MAC’ten günlük kullanıma uygun, her makyaj kombinasyonuna şık bir şekilde eşlik edecek nefis bir far bugünkü konuğum. Bana kalırsa MAC’ten tek bir far seçme hakkım olsa (ki onca enfes seçenek arasında çok insafsızca bir durum olduğunun farkındayım! :) ) tercihim kesinlikle ve kesinlikle All That Glitters isimli fardan yana olur.

MAC Cosmetics bilindiği üzere farklı yapıda ve bitişteki ürünleriyle oldukça meşhur. All That Glitters Far Veluxe Pearl denilen son derece pigmentli, yumuşak ve de kremsi bir sürüşe sahip yapıda. Bu yapısına karşın All That Glitters farda dökülme sorunu yaşamadığımdan çok rahatlıkla kullanıyorum.Görsellerdeki panının ortası ufaktan oyulmaya başlamış olan All That Glitters farı ben aslında ikinci kez satın aldım. Ben bu farla daha önceden şuradaki yazımda söz ettiğim MAC Rebbeca Moses palette tanışmıştım. O paletteki All That Glitters farı son zerreciğine dek kullanıp bitirince gidip ikinci kez satın aldım.Her makyaja uyabilecek, doğal tonlardaki harika bir renk. MAC Türkiye Online Mağazasında bu ton altın incili bej biçiminde tanımlanmış. Günlük makyajlarımda farklılık istemediğim zamanlarda sıklıkla tercih ettiğim far. Tam bir sür-çık rengi. Pigmentasyonu, yapısı, dokusu, duruşu nefis. Geçen gün çok sevdiğim Ezgi Fındık şu YouTube videosunda bu farı kullanarak harika bir makyaj yaptı, fikir sahibi olmak isteyenler o videoyu inceleyebilir.


Bittiğinde gene MAC’e koşup alacağım bir far All That Glitters. MAC Türkiye Mağazalarında ve MAC Online’da 70 TL’ye satılmakta. Ancak MAC Türkiye’nin son dönemlerde belli aralıklarla yaptığı indirimlerle daha da uyguna bu farı edinmek dönemsel olarak mümkün. MAC Online’dan bu farı almak isteyenler şu linke tıklayabilirler.
Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar