Bu Blogda Ara

8 Şubat 2018 Perşembe

KATHLEENLIGHTS X COLOURPOP ULTRA SATIN LIPS November Ruj


Herkese selamlar,

Bugün çok severek kullandığım bir başka Colourpop ürününe blogumda yer vermek istedim. Biliyorum, aylardan Şubat; ama bugün tanıtacağım rujun ismi November olsa da 14 Şubat ruhuna yakışır bir pembelikte. KATHLEENLIGHTS X COLOURPOP işbirliklerinden birisinde çıkan bu November isimli Ultra Satin Lips likit ruj  benim için kesinlikle 2017-2018 kış favorisi oldu. 


Dış görünüşten başlayacağım gene. Klasik beyaz üzerine holografik yazılı karton ambalajında geliyor. Karton ambalajında da tüpünde de dibinde ismi olan “November “ etiketi yer alıyor. Tüpünün üzerinde de aynı holografik yazı mevcut. Ürünün net ağırlığı 3,2 gram. 


Hafif açılı ve bir hayli minik bir sünger aplikatörü bulunuyor. Sofistike bir fırçası olmamasına karşılık bu mevcut haliyle uygulama yapmak çok kolay. Sadece fırçaya bir daldırışta çok ürün geldiğinden sıyırarak dudakların kenarından taşmaması için kontrollü uygulamak gerekiyor. Colourpop Ultra Satin Lip formülünü saten bitişli ve kremsi olarak tanımlamış. Ayrıca bu seri rujlarında formülasyon anlamında Ultra Matte Lip’lerdeki pigment oranının aynı olduğunu belirtmiş. Ultra Satin Lip rujlarının  Ultra Matte Lip’lerden farklı olarak içeriğinde nemlendirici bileşenler bulunduğunu böylelikle dudaklarda son derece ferah ve de konforlu bir his oluşturduğunu da eklemiş. 


Gerçekten de özellikle benim gibi kupkuru dudaklardan muzdaripseniz bu formül ile çok rahat edersiniz. Mat rujlar gibi aşırı kuru olmadığı için bir miktar daha ıslak bitişli durup bardağa, çatala vs daha fazla transfer oluyor. Ama gene de tazelemeksin uzun süreler kullanabiliyorum. Yağlı bir şeyler yemediğim sürece dudağımdan sökülmüyor. Mesela kahve içtiğimde sadece yoğunluğu bir tık azalıyor ve halen bozulmadan kalıp gibi homojen biçimde duruyor dudaklarımda. Opaklığı gerçekten çok güzel. O halde gelsin 14 Şubat temasına uygun kalpli kalpli swatchlar.
Bu da dudak swatch'ı. 


Colourpop California merkezli, online satışı olan ancak yurtdışı kozmetik yasağı nedeniyle maalesef Türkiye’ye gönderim yapmayan bir marka. Ancak Instagram hesapları vasıtasıyla getirebilirsiniz. Bu konuda da daha önceden Colourpop alışverişi yaptığım yegane Instagram hesabı olan Trendyonair’i önerebilirim. Ben Hırvatistan’da yaşadığım için Colourpop’tan verdiğim toplu bir sipariş sayesinde bu rengi de edinmiştim. Amerika’dan geldiği için tüm siparişe yüklü vergi ödesem de iyi ki almışım diyorum. Tekli olarak güncel fiyatı 6,5 Dolar; şuradan ulaşabilirsiniz. Kesinlikle rahat bir formül, kalıcılığı çok iyi, renk doygunluğu çok çok başarılı, fiyatının hakkını fazla fazla veriyor. Ultra Satin Lips serisinde elbette başka renkler de bulunuyor, incelemek için buraya tıklayınız. 

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar