Bu Blogda Ara

27 Şubat 2018 Salı

Estee Lauder Pure Colour Lip Gloss Wet Cranberry Parlatıcı


Herkese merhaba,

Bitenler postlarımda çok sık gördüğünüz Estee Lauder Pure Colour Lip Glossların ayrı ayrı postunu neredeyse hiç yapmadığımı fark ettim ve bugün bu seriden bir rengi ağırlamak istedim. Estee Lauder Pure Colour Lip Gloss Wet Cranberry Parlatıcı birkaç sene önce Estee Lauder Türkiye Online’dan satın aldığım Holiday koleksiyonundan çıkmıştı.

4.6 ml’lik ürün ihtiva eden seyahat boy bir parlatıcı. Tek başına satılması yasak, dediğim gibi benimkisi de setin içinden çıkmıştı. Tam boyunun da satışı mevcut. Minik olduğundan çok az yer kaplıyor. Seyahatlerde bavula atmak için de çok elverişli. Şeffaf tüp sayesinde rengi net olarak görüyorsunuz. Altın renkteki metal kapağı da dizaynına havalı bir dokunuş ekliyor. Üzerindeki silinmeye yüz tutmuş ismi de aynı renkte yazılmış. Pure Colour Lip Gloss’ların Shine yani parlak bitişli kategorisinden.Hafif açılı, süngerli bir aplikatörü bulunuyor. Aplikatöre çok az ürün geldiğinden fırçasını birkaç kez daldırmak gerekiyor. Kontrollü uygulama sağlamak açısından güzel bir özellik.


Tek başına da, başka rujların üstüne de çok severek kullanıyorum. Dudakta ağırlık yaratmıyor. Klasik Estee Lauder gloss kokusu var. Benim için rahatsız edici değil. Yapış yapış olmaması da artı özelliklerinden. Dudağa nemli bir his veriyor ki, kupkuru dudaklı birisi olarak bu duruma bayılıyorum! Aşırı opak değil, yarı opak diyebileceğim orta kapatıcılıkta bir yapıda. Kırmızı ruj sürmeye pek fazla cesaret edemeyenlerin rahatlıkla kullanabileceği harika bir ton. Tam kıpkırmızı bir ton olmadığını da belirteyim; dudaktaki duruşu daha ziyade çilek kırmızısı. Yani içinde pembemsi pigmentler de barındırıyor.


Bu arada ojemi merak edenler şuradaki postumdan okuyabilirler! ;)Sözü toparlayacak olursam; saydığım tüm gerekçelerden ötürü severek kullandığım bir dudak parlatıcısı Estee Lauder Pure Colour Lip Gloss Wet Cranberry. Mat rujların yerini metalik rujlara bıraktığı ve moda-güzellik otoritelerinin dudak parlatıcılarının önümüzdeki bahar-yaz sezonunda yeniden trendler arasına dönmeye hazırlandığını belirttiği şu günlerde Estee Lauder Pure Colour Lip Gloss’ları da inceleyebilir ve onlarca renk seçeneği arasından kendi zevkinize uygun bir ton bulabilirsiniz.

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar