Bu Blogda Ara

18 Aralık 2017 Pazartesi

NOTD: Loreal Le Vernis à L’Huile by Colour Riche 114 Nude Demoiselle Nail Polish OjeThis post is both in Turkish and English!


Herkese yeniden merhaba,

Bugün çok zarif bir ojeyi konuk ediyorum. Loreal’in Le Vernis à L’Huile by Colour Riche serisindeki tırnakları aşırı bakımlı gösteren 114 numaralı ve Nude Demoiselle isimli ojesini Bipa Hrvatska’dan geçtiğimiz ay indirimli olarak satın almıştım. Lorealin bu yağ bazlı Le Vernis à L’Huile by Colour Riche oje serisini zaten denemek istiyordum; çünkü bildiğim kadarıyla bu seri henüz Türkiye’ye gelmedi. Bu seriyle tanışmak için ise kesinlikle doğru bir renk tercih etmişim.

Şişe tasarımı çok şık ve zarif. Üzerindeki kare kesim hoş bir hava katıyor. Altın sarısı renkteki kapağı da zarafeti tamamlıyor. Bir drugstore ojesi için gayet güzel bir ambalajda sunuluyor. Kremsi bitişli. Ojenin hindistan cevizi benzeri tatlımsı bir kokusu var, uygulama esnasında da sonrasında da kokusu kalıyor. Koku hassasiyeti olanlar için bu hususu belirtmiş olayım.


Hello dears,

I hope you all are doing well. Today I will be reviewing one of my recent favorite nail polishes. I bought Loreal Le Vernis à L’Huile by Colour Riche 114 Nude Demoiselle Nail Polish from Bipa Hrvatska last month. I was curious about this beautiful Loreal Le Vernis à L’Huile by Colour Riche nail polishes. I am glad that I found chance to try Loreal 114 Nude Demoiselle Nail Polish.

The packaging is awesome! The bottle is so pretty and its gold colored cap makes it much more elegant. Such a lovely packaging for a drugstore nail polish, I say. It has a creamy finish. It is easy to apply since it dries so quickly. It has a decent scent that reminds me coconut. You can smell this while applying to your nails and also after it dries out completely.Tek katta su gibi. İkinci katı uygulayınca biraz daha opaklaşsa da bence yeterli değil. Aşağıdaki görselde iki kat uygulanmış hali yer alıyor.

It is not opaque when you apply just one coat. And it is more opaqueness after you apply the second coat. You can check it out from the photo below, where I applied just two coats. For me, that opaqueness  is not sufficient. Bana kalırsa bu ojenin hakkı en az üç kat! Üçüncü katla birlikte kararında bir opaklık ve tertemiz, bakımlı tırnaklar elde ediyorsunuz. Üstelik oje oldukça hızlı kuruyor. Gerçekten çok beğendim üç kat uygulanmış halini. Çok nefis bir nude oje tonu, bana kalırsa.

However, I wanna have more coverage on my nails so I applied the third coat! Voila! Quite elegant, clean, and such a lovely finish. I liked it quite a lot!


Dilerim bu oje serisi Türkiye’ye de gelir. Seride bir sürü renk tonu bulunduğunu da hatırlatayım.

I am happy that I chose this shade. Hoping to try more shades from this Loreal nail polish line.Sevgiler.

Lots of love. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar