Bu Blogda Ara

5 Aralık 2017 Salı

Makeup Revolution Hot Spice Blush Palette Allık Paleti


Herkese merhaba,

Bugün sizlere makyaj çantama son dönemde eklenen muhteşem bir paletten söz edeceğim. Makeup Revolution ‘un Hot Spice paleti uzun zamandır elimden düşmüyor. Ne zamanki makyajımda sıra allığa gelince elim otomatik olarak bu palete gidiyor. Şimdi kendisini detaylandırma zamanı...

Hello guys,

Today I will be reviewing my current favorite blush palette. I am obsessed with Makeup Revolution Hot Spice Blush Palette, so today’s post is all about it!


Şeffaf kapağını kaldırınca siyah plastikten bir ambalaja yerleştirilmiş ve iki sıra halinde dizilmiş toplamda 8 allık/aydınlatıcı sizleri karşılıyor. Her ne kadar ismi allık paleti olarak geçse de bana kalırsa üst sıranın en sağındaki soğuk renk bir aydınlatıcı. Alt sıranın en sağındaki renk ise allık/aydınlatıcı; yani benim tek başına kullandığımda üzerine ekstra aydınlatıcı geçmediğim pratik bir renk. 

The blushes are set onto a black plastic. The palette has a clear lid. It includes 8 blushes/highlighters. Although its name is stated as a Blush Palette, I think the iridescent color on the right side of the top row is a perfect highlighter. The pink iridescent shade, which is placed on the right of the down row, however, is both like a blush and highlighter at the same time. Whenever I choose the latter as my blush, I do not need to apply highlighter.


Allıklar oldukça pigmentli. Fırçayı hunharca bulamamak gerekiyor; yoksa palyaçoya dönüşmek işten bile değil! Tozutma sorunu var maalesef. Üst sıranın swatchları ise bu şekilde.

All blushes/ highlighters in Makeup Revolution Hot Spice Blush Palette are highly pigmented. You should be careful when you dip your brush onto those blushes. If you take too much product, you might end up as a Clown-like cheeks. The upper row's swatches are below. 


Alt sıranın swatchları da böyle. Pembe, şeftali ve hatta karamel renklerden oluşan güzel bir palet kombinasyonu olmuş bana kalırsa. Pek çok farklı makyaj ile kombinlemeye müsait allık renkleri seçilmiş. Aydınlatıcı gibi kullandığım renkler ise ciltle güzel bütünleşiyor ve abartılı durmayan sanki içten gelen bir ışıltıymışçasına yanaklarda yansıyor. Günlük makyajlarda aydınlatıcı olarak kullanılmaya çok uygun yani.

The lower row's swatches are as the following. This blush palette consists of pinks, peaches and even caramel shades. I really like those color combinations in this palette, since it allows you to match those with different eye and lip makeups. The shades that I use as highlighters in this palette integrate with the skin and give a iridescent sheen to the cheeks. Those highlight shades are appropriate for daily makeup looks.


Meraklısı için içerik listesini de buraya bırakıyorum. Ne yazık ki paletin ihtiva ettiği maddeler pek de iç açıcı değil.

I would like to share the ingredient list of this palette, as well. Makeup Revolution uygun fiyatlı ve yüksek performanslı ürünleriyle dikkat çeken bir İngiltere menşeili marka. Fiyat performans oranı oldukça başarılı Makeup Revolution Hot Spice paletinin. Özellikle indirim zamanında edinirseniz daha büyük avantaj elde edersiniz.

Sevgiler.

To sum up, I can say that Makeup Revolution is an affordable brand with high performance products. I am really satisfied with this Hot Spice Blush palette, I do not want to use my other blushes recently. For the ones who live in Croatia, it is available at Pink Panda Hr. You can check it out and order here. All the best, 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar