Bu Blogda Ara

21 Aralık 2017 Perşembe

Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Sugar Frost Kalem Formlu Göz Farı


Kalem far kullanmayı çok sevenleri görebilir miyim? Bugünkü yazım en çok sizlere göre! Laura Mercier markasının meşhur kalem far serisi olan Caviar Stick Eye Colour'lardan Sugar Frost isimli renk bugün bizlerle. 


Bendeki mini boylardan oluşan bir setin içinden çıkmıştı. Laura Mercier Türkiye'den çekilmeden önce Trendyoldan almıştım söz konusu mini Caviar Stick setini. 


Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Sugar Frost'un yapısı oldukça yumuşak ve de kremsi. Adeta yağ gibi kayıyor göz kapağının üzerinde. Tek başına da çok şık bir renk ancak ben genelde bu farı far bazı niyetine kullanıp üzerine başka far renkleri kombinlemeyi seviyorum. Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Sugar Frost üzerine geçtiğim farların göz kapağıma zamk gibi tutulmasını sağlayarak oldukça başarılı bir performans sergiliyor. Üstelik saçtığı ışıltılarla değişen ışıklar altında acayip güzel renk oyunlarını gözlemliyorsunuz. Özellikle şurada değerlendirmesini yaptığım ColourPop farlardan La La rengiyle çok iyi anlaşarak muhteşem bir makyaj ikilisi oluyorlar. Boyu makyaj çantanızda ve seyahatlerde taşımaya ideal. Kullanımı çok pratik. 


Peki ya rengi? İçindeki minicik taneciklerden taşan yanardöner yansımalara ne demeli? Tam bir joker renk değil de, ne? Benimkisi azıcık kaldı diye üzülmeye başlamalıyım sanırım :-( 


Uzun süredir göz makyajımda severek kullandığım Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Sugar Frost çoktan favorilerim arasında yerini alarak bittikçe satın alınılacaklar listesine eklendi. Laura Mercier ürünleri genelde yüksek kalite ve fiyatlarıyla biliniyor. Türkiyeden çekilmeden önceki Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour'ların tam boy fiyatlarını açıkçası hatırlamıyorum. Ancak Trendyol faturamı e-mailimden kontrol ederek Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour mini setinden çıkan bu rengin 2016 yılının Mayıs ayında bana yaklaşık 45 TL'ye (taksitlendirilerek satın aldığımdan fiyatı biraz daha arttığından kargoyu da dahil ettiğimden bu şekilde hesapladım) mal olduğunu öğrendim. 1 gramlık bir kalem far için oldukça pahalı, evet kabul ediyorum. Ancak kalitesi muhteşem ve daha önce denediğim pahalı marka kalem farlara bile far atıyor. Şöyle söyleyeyim; bugüne dek kullandığım en başarılı, en içime sinen, makyajımı tamamlarken en beğendiğim formül, yapı ve de bitişe sahip. Üstelik şu 1 gramlık mini boyunu 1 yıldan fazladır neredeyse her göz makyajımda tercih ettim. O nedenle bir tane kalem farım olsun, tam olsun diyenler için biçilmiş kaftan. Yüksek fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor bana göre Laura Mercier Caviar Stick Eye Colour Sugar Frost. 

Sevgiler.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar