Bu Blogda Ara

12 Aralık 2017 Salı

H&M Face BrushBenim son dönemlerde H&M kozmetiği ne denli sevdiğimi bilmeyen kaldı mı? Kaldıysa eğer kendilerini bu ve şu postlarıma davet ediyorum! H&M kozmetik koleksiyonuna eklediği yepyeni ürünleriyle biz bloggerların ve de makyaj severlerin kalbine taht kurmaya devam ediyor. Bugünkü konuğum son dönemde Instagram’da da sık sık karşımıza çıkan H&M Face Brush.


Lafı uzatmayacağım: Bu tombik yüz fırçası sıvı fondöten ve BB krem uygulamasında harikalar yaratıyor! Övüldüğü kadar var. Sıvı fondöten veya BB kremi yüzünüze homojen bir şekilde ve de gayet hızlı bir biçimde yayıyor. Fırça izi bırakmamasına benden kocaman bir aferin. Bunun yanı sıra, aşırı ürün emmiyor; oldukça az boyutta ürün emme durumu söz konusu. Temizlemesi de çok kolay. Bebek şampuanı ile kolayca üzerinde kalan sıvı ten ürününden arındırabiliyorum. Bugüne dek tek bir kıl dahi dökmedi.


Beyaz plastik tutacağına iliştirilen Rose Gold metal ambalajı da şık. Ben kendisini Hırvatistan’dan 39 Kunaya yani yaklaşık 24 liraya satın aldım. Türkiye fiyatını da internetten kontrol ettim; o da 24.99 TL imiş. Fiyat performans açısından da H&M Face Brush’ı gayet başarılı buldum.


Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar