Bu Blogda Ara

17 Aralık 2017 Pazar

Colourpop Bumble Ultra Matte Liquid Lipstick Likit Mat RujHavaların buz olmasından mıdır nedir, bu sonbahar kış döneminde sadece kopkoyu rujlar süresim var! Bugünkü konuğum Colourpop markasının nefis rengi Bumble. Ben @trendyonair isimli Instagram hesabından sipariş vermiştim, sorunsuz bir alışveriş deneyimi yaşadım, ülkemizde satışı olmayan ve Amerika’da bulunan makyaj ve cilt bakım ürünleri için kendisiyle iletişime geçebilirsiniz.


Bumble müthiş formüllü bir likit mat ruj. Likit mat ruj sıfat tamlaması sizde kupkuru bir matlık, homojen dağılan, tek sürüşte muhteşem opaklık sağlayan gibi çağrışımlar uyandırıyorsa bu ruj tam size göre. Tek bir fırça darbesiyle eşit dağılan tamamen opak, hıphızlı kuruyup sabitlenen bir formülde. Sünger uçlu aplikatörüyle çok rahat uygulama yapmak mümkün.


Colourpop’un en çok satılan ürünlerinden birisi olmasına şaşmamalı. Her ne kadar Colourpop resmî internet sitesinde bu rengi ılık bir gül tonu olarak tanımlasa da benim dudaklarımda gayet bordo duruyor. Bir şeyler içtiğinizde çok az miktarda bardağa transfer olmakla birlikte dudak bütünlüğünde renk ve yapı anlamında bozulmaya neden olmuyor. Yağlı bir şeyler yediğinizde çözülüyor ancak. Sürdükten sonra kalıp halinde kalıyor. Makyajınızı çıkarırken ise oldukça kolay temizleniyor. Ben Garnier Misel Su ile uğraşmaksızın çok rahat çıkarıyorum.Ben susayım enfes rengi konuşsun. Kurumadan önce yani ilk sürüldüğünde gerçekten de ColourPop tanımına uygun ılık bir gül tonunda. Aşama aşama kurumasıyla renginin nasıl daha da koyulaşarak bordoya döndüğünü aşağıdaki swatchlardan görebilirsiniz.

Sürdükten birkaç saniye içinde sabitleniyor. Ve tamamen kuruyunca dediğim gibi bordoya dönük nefis bir renk oluyor! 


Bendeki duruşu bu şekilde. Buraya bir sürü kalp emojisi yerleştirmek istiyorum. Çok beğendiğim ve kesinlikle 2017-2018 sonbahar kış favorilerinden birisi olan bir likit mat ruj. Bu seriden ve diğer ruj serilerinden başka renkleri de koleksiyonuma eklemeyi düşünüyorum.


Sevgiler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar