Bu Blogda Ara

12 Aralık 2017 Salı

Amway Artistry Signature Eyes Automatic Liquid EyelinerHerkese selamlar,

Bugünkü konuğum gene bir favori göz makyaj ürünü. Amway Artistry Signature Eyes Automatic Liquid Eyeliner 2 sene önce Gülsen Doğanla 8 Mart etkinliğinde Amway tarafından denememiz amacıyla zarifçe biz bloggerlara hediye edilmişti. Ben pek fazla sıvı eyeliner insanı olmadığımdan, genelde gözlerimi simsiyah far veya kavanozdaki jel eyeliner ile çerçevelediğimden bu kalem formlu eyelinerı makyaj çekmecemin dehlizlerinde bırakmıştım. Ancak birkaç ay önce Hırvatistan’a gelirken oluşturduğum sınırlı sayıda seçme üründen oluşan makyaj çantama bu eyelinerı da atmıştım. İyi ki öyle yapmışım!


Amway Artistry Signature Eyes Automatic Liquid Eyeliner’ın ince ve uzun yapıdaki keçe ucu sayesinde dilediğiniz kalınlıkta eyeliner çekebilmeniz mümkün. Opaklığı aşırı güzel, tek katta bile siyah rengini veriyor. Altına sağlam bir far bazı ve far döşediğiniz göz makyajınızı muhteşem bir zarafetle tamamlıyor; üstelik gün içinde solmuyor, parça parça dökülmüyor, bozulmadan kalıp gibi duruyor. Temizlemesi de oldukça kolay, sizi kesinlikle uğraştırmadan birkaç hamlede kolayca sökülüyor.


Yaklaşık 1,5-2 aydır her göz makyajımı tamamladığım bu eyeliner herhangi bir hassasiyet, kızarıklık, alerjiye de sebebiyet vermemesiyle de benden tam puan aldı. Bitince mutlaka yenilenecek! Sevgili Gülsen’e daveti ve Amway markasına da bu harika hediyesi için çok teşekkür ediyorum.


Sevgiler. 

Önemli Not: Basın ürünüdür. Tamamen objektif yorumlarımı içerir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar