Bu Blogda Ara

4 Kasım 2017 Cumartesi

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick No 19 Likit Mat RujThis post is both in Turkish and English!

Herkese merhaba,

Bugün gene harika bir konuğum var. Sonbahar - kış makyajlarının çok önemli bir tamamlayıcısı olan likit mat rujlardan Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 19 numara son günlerde dudaklarımdan eksik olmuyor, dilimden de düşmüyor! Hal böyle olunca, detaylı post yapma vakti dedim. Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick serisi piyasaya sürüldüğünden beri yakın radarımdaydı. Geniş renk yelpazesi sayesinde herkesin kendi zevkine uygun ve de ten rengine yakışacak bir renk bulması mümkün diye düşünüyorum. Benim bugün tanıtacağım 19 numara da tam bir sonbahar-kış tonu. 

Hi beauties,

Today I will be reviewing one of my favorite liquid matte lipsticks. Golden Rose is a Turkish cosmetics brand, which is quite popular with affordable but high quality makeup products. I have been using Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipsticks since they were launched. Those lipsticks have such a wide variety of colors, so I believe that everyone can find a favorite shade for themselves. Since it is autumn time, my current favorite Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick number 19. Please scroll down for swatches and more details about this beautiful liquid matte lipstick! Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick  19 numarayı kırmızı alttonlu bir kiremit rengi olarak tanımlayabilirim sanırım. Bendeki 3 ml'lik mini boyu. Bilindiği üzere Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick serisinin tam boyları 5,5 ml'lik ürün içerirken miniş boyları 3 mlden oluşuyor. Bence bu yakın zamanda Golden Rose'un bu minnak rujları piyasaya sürmesi şahane oldu; çünkü hem yer kaplamamalarından ötürü pratikler hem de böylelikle merak ettiğiniz renkleri üstelik daha da uygun bir fiyatla deneme şansınız var. Ve şayet mini boyu beğenirseniz de tam boyunu satın alma opsiyonunuz bulunuyor. Bence çok akıllıca bir pazarlama tekniği, Golden Rose'u tebrik ediyorum. Ben şahsen denemek amacıyla satın aldığım 19 numarayı aşırı beğendim. Dolayısıyla bitince koşa koşa tam boyunu da alacağım! :) 

Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick number 19 is a brick red that complements the fall makeups perfectly. Mine is a mini version of this lipstick, which consists of 3 ml. (The original size of those liquid matte lipsticks, however, consists of 5.5 ml product) This size is quite travel-friendly. Besides, if you are open to try different lipstick shades this size is such a great opportunity to test various shades! Because of its size, it is way more cheaper than the original size. I am glad that I bought Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick number 19 in order to try, because I really fell in love with the shade. When I will run out of it, I will definitely buy the full size. 


Mini minnacık boyuna rağmen güzel bir fırçası var; düzgünce uygulama yapmak oldukça kolay. Tek katta mükemmel biçimde opaklaşıyor. Kuruması için bir iki dakika beklemeniz gerekiyor. Kuruduktan sonra yerinden kıpırdamıyor. Yağlı bir şeyler yemediğiniz sürece çözülmüyor. Çay-kahve içtiğinizde bardağa azıcık transfer oluyor. Dudaklarınızdan homojen biçimde siliniyor; bütünü mahvetmiyor.

Although it's tiny mini, it has a nice shaped brush. So, application of the liquid matte lipstick is quite easy and controllable. It dries so quickly and one swipe is enough for full opaqueness. It does not leave your lips, unless you eat something oily. Even if you drink tea or coffee, this lipstick slightly transfers to the cup. 


Benim kupkuru dudaklarımı çöle döndürmüyor, germiyor, huzursuz etmiyor; aksine konforlu bir kullanım sağlıyor. Likit mat ruj olduğundan elbette ki bir tık kuruluk hissi yaşatıyor; ancak kupkuru ve gergin bir his yaratmıyor. 

I can say that despite I have very dry lips, Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick number 19 is comfortable to wear. Obviously, it makes your lips drier when you wear it, however it is bearable. 


Peki ya renginin muhteşemliği? <3 

Isn't that sooo pretty? <3 Fiyat-performans açısından oldukça başarılı buldum Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick 19 numarayı ve Türk markası olan Golden Rose ile bir kez daha gururlandım. 

Sevgiler. 

All in all, I can say that this is one of the best drugstore liquid matte lipstick formulations I have ever tried. I will definitely check out more and more shades from Golden Rose Longstay Liquid Matte Lipstick line! 

Cheers!


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar