Bu Blogda Ara

4 Ekim 2017 Çarşamba

Out of Stock September 2017


Sonbaharın ilk ayında biten ürünler bugünkü konuğum. Seyahat modunda olmamdan ötürü daha ziyade minik boylar tükettim. Dilersiniz detaylara geçelim.

  1. Lancome Visionnaire  Göz Kremi: Lancome'u cilt bakımında tek geçerim, adeta! Özellikle Visionnaire serisine ne denli bayıldığımı blogumu bir süredir takipteyseniz gayet iyi biliyorsunuzdur.  Lancome Visionnaire'in tester boy göz kremini teyzem kendisi kullanmadığı için bana vermişti. İyi ki de öyle yapmış. Bir kere çok bereketli bir ürün, uzun süredir kullanmaktaydım. Göz çevremde alerji, hassasiyet, kaşıntı vsye sebep olmadı. Yağ butonu da oluşturmadı, ki bu benim için çok çok önemli bir kriter. Göz çevremde yağ butonu oluşturan pek çok olumsuz deneyim yaşadım. Nemlendirmesi de gayet kararında; ancak bir tık daha fazla nemlendirseydi sesimi çıkarmazdım; yani ;) İleride tam boyunu almayı düşünebilirim; ancak şimdi başka bir seyahat boy göz kremini deneyimleme zamanı! 
  2. Lancome Visionnaire Nemlendirici: Bilmiyorum bu bitirdiğim kaçıncı tester boy. Lancome Online'dan yaptığım Visionnaire set alışverişinde de (hatırlamak için tık tık) tester olarak bu kremi seçmiştim. Bu nemlendiricinin detaylı yazısı şurada
  3. Estee Lauder DayWear Nemlendirici: Bir seyahat boy daha... Bu krem hakkında düşüncelerimin yeterince oluşmadığı kanaatindeyim. Yakında tam boyunu kullanmaya başlayacağım; o yüzden yeterince deneyimledikten sonra blog yazısını yazmayı planlıyorum.
  4. MAC Rimel: MAC'te bugüne kadar kullandığım en başarılı rimel! Çok seviyorum kirpiklerime verdiği hacmi, simsiyahlığını, dev fırçasını, hayalet kirpiklerimi canlandırıcı etkisini. MAC'ten en alınası rimellerden birisi!

5.Loccitane El Kremi: El kremleri meşhur olan ve genel anlamda cilt ve vücut bakım ürünlerini çok başarılı bulduğum bir Fransız markası Loccitane. Bu el kremini de çok beğendim. Hızlıca emilen, yağlandırmaksızın güzelce nem sağlayan bir formülasyonu var. 


6. Sample boy parfümler: Salvatore Ferragamo Signorina, Carolina Herrera Good Girl, Estee Lauder Modern Muse: Seyahatte en pratik parfüm taşıma yöntemi değil de, ne? Büyük kozmetik alışverişlerimiz sonrasında verilen bu minik boylar çok iş görüyorlar. Bu üç parfümü de severek kullandım. Alerjimi tetiklemediler. Hepsi ferah, hafif, tam sevdiğim gibi çiçeksi kokular.7. Nars Velvet Matte Dolce Vita Ruj: Kendisini şu haliyle tanıyabildiniz mi? Maalesef çok sevdiğim Nars'ın efsane Dolce Vita'sının dibini gördüm! Sizler detaylı değerlendirme yazımı buradan okurken ben de yenisini açmaya gidiyorum!


7. Sephora Makyaj Temizleme Pamukları: Şaşırmadık değil mi bitmesine? Yedeği açıldı bile! Deatylı yazısı da şu linkte:)


8. Sheida MYscara All In One Rimel: Son yıllarda en sevdiğim uygun fiyatlı rimelle de Eylül sonunda vedalaştık. Kendisi hakkındaki tüm görüşlerimi şuradan okuyabilirsiniz.Sevgiler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar