Bu Blogda Ara

23 Ekim 2017 Pazartesi

ColourPop Super Shock Shadow La La FarThis post is both in Turkish and English! 

Herkese merhabalar, 

Bugün son aylarda göz kapağımdan eksik olmayan bir fardan söz edeceğim. ColourPop Super Shock Shadow La La Farı birkaç ay önce TrendyOnAir isimli Instagram hesabından sipariş etmiştim. Yeri gelmişken belirteyim; gerçekten de çok memnun kaldığım bir alışveriş oldu. Sizler de Amerika'dan kozmetik siparişi vermeyi düşünürseniz TrendyOnAir hesabıyla iletişime geçebilirsiniz. 


Hello beauties,


Today I will be reviewing my favorite ColourPop Super Shock Shadow La La. Recently, I have been using it religiously, so that it will not be a surprise if I hit the pan soon! ColourPop Super Shock Shadow La La Far karton ambalajında elinize ulaşıyor.  

ColourPop Super Shock Shadow La La is packed with a paper box. 


Kutusunun tepesinde kapağını her kullanımın ardından sımsıkı kapatarak formülünü bozmadan koruyabileceğiniz ibaresine rastlanıyor.

Onto the top of the box there is a hint to how preserve it; stating that to close the jar tightly after each use, in order to protect the formula of this eyeshadow. 


Diğer tarafında ise Amerika'da sevgiyle üretildiği belirtiliyor. (Yazımı sizce de çok şeker değil mi?) Kullanılmadan önce kavanozdaki farın üzerinde yuvarlak desenler bulunuyor. 

Moreover, the other side of the paper box underlines the fact that the given eyeshadow is made with love in the USA. (Isn't it sooo cute?) The shadow itself has round patterns onto it when it is new. 

Ultra metalik bitişli ColourPop Super Shock Shadow La La farın kavanozunda 2,1 gramlık ürün mevcut.

ColourPop Super Shock Shadow La La jar contains 2,1 gram product. 


 ColourPop La La rengini ultra simli soft bir bakır rengi olarak tanımlamış. Diğer ColourPop Super Shock Shadowlarda olduğu üzere La La renginde de krem pudra ya da bir nevi köpüğümsü formül hakim. ColourPop'ın resmî sitesinde de vurgulandığını üzere müthiş derecede kremsi, delicesine pigmentli ve tek dokunuşunuzda bile yoğun bir far üstelik de asla göz altına dökülme problemi yaşanmıyor. 

It has a ultra metallic finish. ColourPop describes it as an ultra-glittery soft copper. Just like any other ColourPop super shock shadows it has a long-wearing crème powder formula with a unique bouncy-like texture. Indeed as ColourPop states, it's super creamy, insanely pigmented, and has one swipe intensity with zero fallout. Görseldeki swatchından da anlaşıldığı üzere ColourPop Super Shock Shadow La La far günlük makyajda rahatlıkla kullanılabilecek bir renk. Her ten rengine yakışacağını ve her göz rengi ile uyum sağlayacağını düşünüyorum. Benim ela renkli gözlerimi de çok güzel belirginleştiriyor. Aşırı pigmentli olmasından ötürü çok kolay uygulanıyor. Ben sıklıkla Real Techniques Base Shadow Brush veya parmaklarımla uyguluyorum. Bu sayede aşırı parlak bitiş elde ediyorum. Üstelik altına uygun bir far bazı kullandığımda saatlerce göz kapağımdan kımıldamadan, solmadan, bozulmadan duruyor! Başka farlarla da çok kolay karıştırılıyor. 

Just seen from the swatch, ColourPop Super Shock Shadow La La is a great everyday shade. Because of its beautiful color, it can look gorgeous on every skin and match with all eye colors. I have hazel eyes and it makes my eyes pop! It is very easy to apply ColourPop Super Shock Shadow La La because it is very pigmented. I either apply with my Real Techniques Base Shadow Brush or with my fingers! The finish is super bright. And with an appropriate eyeshadow base it stays many hours on your eyes without getting creased! Also, it is super blendable. 


Sözün özü, çok çok çok seviyorum. İyi ki almışım! Fiyat-performans açısından çok başarılı bir ürün. Elbette ki başka renklerini de alacağım.

Sevgiler.

All in all, I am glad that I have this eyeshadow in my stash! It's a super duper quality that you could get by paying only 5$! It is obvious that I will be adding more and more ColourPop shadows to my makeup collection! 

Lots of love.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar