Bu Blogda Ara

24 Eylül 2017 Pazar

Sheida MYscara All in One Rimel


Herkese merhaba,

Bugün sizlerle aylardır elimden düşmeyen, gözlerimden eksik olmayan bir rimelden bahsedeceğim. Sheida markasının meşhur MYscara All in One Rimelini pek çok blogger arkadaşımdan duydunuz, okudunuz. Artık paylaşma sırası bende! 


Bu rimeli sevgili Nilgün'ün ( @nily21 ) organize ettiği Pino Kozmetik etkinliğinde (hatırlamak için tıklayınız) edinmiştik. Tüm arkadaşlarım çok beğenip övünce ben de bir süre önce kullanmaya başladım ve çok beğendim. Mat siyah renkte tombul ve sevimli bir ambalajı var. Üzerinde beyaz renkte marka adı, logosu, tam ismi ve ürün detayları yer alıyor. Etiketinde ise barkodu, üretim ve son kullanma tarihlerini içeren künye bilgileri bulunuyor. Sheida MYscara All in One Rimel 8 ml ve açıldıktan sonra 12 ay ömrü bulunuyor.


Fırçası tam benim sevdiğim gibi plastik. Rengi simsiyah. Benim cansız kirpiklerime tek katta dahi inanılmaz güzel hacim veriyor. İkinci katı geçtiğimde ise daha gece makyajına yaraşır, oldukça iddialı kirpikler elde ediyorum. Verdiği hacmi ve hayalet kirpiklerimi canlandırarak vurgulamasını çok seviyorum. Ağlamadığınız sürece akmıyor. Çıkarırken simsiyah renginden ötürü biraz uğraştırıyor. Dolayısıyla sabırlı olmanız ve kirpiklerinizden rimeli iyice arındırmanız gerekiyor. Hassas gözlerimde herhangi bir irritasyona, alerjiye vs sebep olmaması ürünün artılarından. Dediğim gibi bana etkinlik sonunda basın ürünü olarak geldiğinden fiyatını bilmiyorum ama Sheida markası uygun fiyatlı olduğundan bu rimelin de uygun fiyatının gayet uygun olduğunu biliyorum. Hep söylerim, rimel seçimi oldukça kişiseldir, kirpik yapısı ve rimelden beklentiyle doğru orantılıdır diye. Benim çok severek kullandığım ve oldukça memnun kaldığım bir rimel oldu. Kesinlikle bittikçe alacağım bir rimel Sheida MYscara All in One. Yerel markalarımızın böylesine güzel ve de başarılı ürünler çıkarması beni çok çok mutlu ediyor. 


Sevgili dostum Nilgün'e ( @nily21 ) güzel daveti için bir kez daha teşekkür ediyorum. Sayesinde makyaj çantama nefis bir demirbaş ekledim. 

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar