Bu Blogda Ara

16 Ağustos 2017 Çarşamba

Out of Stock July 2017


Herkese merhabalar, 

Tatil sebebiyle blog postlarıma ara vermiştim. O nedenle Temmuz ayının biten ürünleri postu da birazcık gecikmeli olarak bugün yayında. Geçtiğimiz aylara nazaran daha az ürün olduğundan kategorize etmedim. Dilerseniz detaylara geçelim bence bir an önce! 

1. Sephora Makyaj Temizleme Diskleri: Bir paketin daha tükenip gitmesine şaşırdık mı? Tabii ki hayır! Dilerseniz kendisine olan sevgimi şu postta tüm ayrıntılarıyla okuyabilirsiniz. 

2. Benri Aseton: Gratislerde satılan Benri markasının bu asetonundan öylesine memnunum ki, bütün blogger arkadaşlarıma aldırdım! Onlar da çok beğendiler. Koyu ojeleri çıkarmada dahi performansı çok çok iyi. Pompalı ambalajıyla pratik kullanım sağlıyor. Gratis indiriminde iki şişe yedekledim, daha ne diyeyim! 

3. Essie Blue Rhapsody oje: Maalesef bozulan bir ürün. Çok harika, tam benlik metalik yapıda bir ojeydi. Epey kullandım, kalanı ne yazık ki bozulmuş. Essie markasının birkaç sene önceki koleksiyonuna aitti. O seriyi yakalarsam gene oje satın alırım; çünkü ben metalik detaylara bayılan birisiyim! 

4. Bobbi Brown Extra Repair Moisture Cream: Bir Bobbi Brown Online alışverişimden hediye olarak sepetime eklenmişti. Nemlendirmesini sevdim. Boyutu itibariyle seyahatler için de ideal olur kanaatindeyim. 

5. Lush Dream Cream: Hırvatistan kozmetik alışverişi postumda (anımsamak için tık tık) gördüğünüz tester ürün. Ben vücut nemlendiricisi olarak kullandım. İçindeki miktar iki kez kullanmama yetti. Nemlendirmesini beğendim, çok hızlı emildi ve kıyafetlerimde leke oluşturmadı. Tam boyunu alabilirim. 


6. Hello Kitty by OPI Milk Bottle oje: O bir yaz favorisiydi. Detaylı yazısını buradan okuyabilirsiniz. 

7. Lancome Visionnaire Nemlendirici: Bu bitirdiğim kaçıncı tester boy! Bu nemlendiriciyi çok seviyorum, ne yapayım? Bu harika krem hakkındaki tüm görüşlerime şuradan ulaşabilirsiniz. 

8. Eglantine Personal Care Light & Rich Body Cream: Eglantine markasına ait her ürüne bayılan birisi olarak bu üründe de istisnai bir durum yaşamadım. Çok beğenerek kullandığım bir vücut nemlendiricisiydi. Cildime yoğun nem sağladı. Hoş bir gül esansına sahip, cildim tarafından hızlıca emildi. Kıyafetlerimde lekeye neden olmadı. Yeniden satın alabilirim. Sevgiler. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar