Bu Blogda Ara

22 Temmuz 2017 Cumartesi

Gurme Akademi Davetiyle Anadolu Kayseri Mutfağında Lezzet Dolu bir Etkinlik

Geçtiğimiz günlerde çok sevdiğim yemek bloglarından olan Gurme Akademinin 2. yaşgününü kutlamak üzere biraradaydık. Gurme Akademinin zarif davetiyle Libya Caddesinde yer alan Anadolu Kayseri Mutfağında blogger arkadaşlarla buluştuk. 


Mekanın isminden de anlaşılacağı üzere o gün Kayseri ilimizin ikonikleşmiş lezzetlerinden tattık. Mantı, etli yaprak sarma ve yağlamadan oluşan tabaklarımızın soslu sunumu da oldukça şıktı. Tattığımız her şey nefisti. 


Yemeğin üzerine çaylarımızı yudumlarken ağzımızı tatlandıran cevizli baklava da oldukça hafif ve lezzetliydi. Ben normalde pek baklava insanı değilimdir; ancak Anadolu Kayseri Mutfağının baklavası da benden yüksek puan aldı. 


Geldik bir başka güzelliğe... Özellikle biz Kozmetik bloggerlarının vazgeçilmezi, çılgın makyaj çekmecelerimizden taşanları derleyip toparlayacı, çok sevdiğimiz organizer/ düzenleyici markası Vpleksi Home'un zarif hediyelerine... Kura sonucu turuncu renkte olan Vpleksi Home organizer benimle birlikte eve geldi. İçini rengarenk makyaj malzemelerimle doldurmak için sabırsızlanıyorum! Bu güzel davet için sevgili Gurme Akademi'ye, birbirinden lezzetli yemekleri ve ev sahipliği için Anadolu Kayseri Mutfağına ve harika hediyeleri için Vpleksi Home'a bir kez daha çok teşekkür ediyorum. Nice nice mutlu yaşlara sevgili Gurme Akademi, iyi ki varsınız! 

Sevgiler. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar