Bu Blogda Ara

10 Mayıs 2017 Çarşamba

Sephora Triple Action Gentle Makeup Remover Gel Makyaj Temizleme Jelive Sephora Soft Touch Cotton Pads Makyaj Temizleme Pamukları


Bugün sizlerle uzun süredir makyaj temizleme rutinimde demirbaş olan iki üründen söz edeceğim. Yorumlayacağım ürünlerden birisi deneme boyu. Bilenler bilir, genelde blogumda tam boy ürünleri ağırlarım. Ama bu deneme boy ürünü kullanım sürem oldukça uzun olduğundan hakkında epeyce fikir sahibiyim; dolayısıyla blogumda yer verebilirim! 


Sephora Triple Action Gentle Makeup Remover Gel Sephora tarafından denemem için nazikçe hediye edilmişti. Özellikle yoğun makyaj yaptığım günlerde makyajımı temizlerken bu ürün işimi çok kolaylaştırıyor. Elime bir miktar bu jelden sıkıp iki elimle ürünü ısıtıp yüzüme gözlerime ve dudaklarıma masaj yaparak uyguluyorum. Böylelikle makyajımın çoğu bu jel ile çözülüyor. Ardından misel su ile makyajımı geri kalanını temizliyorum. 


Geldik bir diğer favorime. Siz bu ürünü çok iyi tanıyorsunuz; çünkü benden hep duyuyorsunuz kendisini! ;) Out Of Stock; yani aylık olarak yazdığım bitenler postlarımdan aşina olduğunu Sephora Soft Touch Cotton Pads makyaj temizleme pamukları benim vazgeçilmezim! Yedekleriyle birlikte dolabımda tuttuğum ürünlerden. Çünkü biterse naparım?! ;) Yumuşacık, iki kat, asla misel su ile ya da herhangi bir makyaj temizleme ürünüyle bütünleştiğinde dağılmıyor, incelmiyor, ağzı burnu bir tarafa kaymıyor! (Bu dediklerimi başka başka makyaj pamukları denerken fazlasıyla yaşadım da! ) Hassas cildimde şu zamana dek; yani birkaç yıldır hassasiyet, alerji vs 'ye de neden olmadı. Bu gerekçelerle her daim favorilerim arasında! 


Sevgiler! 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar