Bu Blogda Ara

3 Mayıs 2017 Çarşamba

@nily21'in Organizasyonu ve Davetiyle Oran Bayram Eczanesinde Caudalie Etkinliği


Geçtiğimiz haftalarda sevgili @nily21'in organizasyonu ve davetiyle Oran Bayram Eczanesinde çok sevdiğimiz Caudalie markasını daha yakından tanıma fırsatı bulduk. O gün Caudalie Skin Expert Trainer olan sevgili Serdar Erken de bizlere eşlik etti. Dilerseniz detaylara geçelim.


Caudalie markası bitkisel içerikli. Üzüm ve asma yaprakları bu markanın en önemli hammaddelerinden. Ürünleri temiz içeriğinden ötürü hamilelerde, kemoterapi gören kişilerde ve çocuklarda rahatlıkla kullanılabiliyormuş. O gün de Caudalie standı asma yapraklarıyla süslenmişti. Şöyle de bir sloganları varmış: Asmalar ağlarken kadınlar güler. Bizim çok hoşumuza gitti. Etkinliğin ilk dakikalarında Caudalie ürünlerini yakından inceledik. Leke açmada oldukça iddialı olan Vinoperfect ilgimizi çekti.


Öte yandan Caudalie denildiğinde akla ilk gelen ürünlerden birisi Beauty Elixir'den de söz ettik. Gerçekten çok özel bir sprey. Şu anda kendisini test sürüşünde olduğumdan hakkında fazla yorum yapmayacağım. Ama kokusunu ve cildime sağladığı o yumuşak ve ışıltılı hissi çok çok sevdiğimi söylemeden de geçemeyeceğim! 


O gün Serdar Bey Nilgün'ün cildine Caudalie ürünleriyle bakım ve mezoterapi uygulaması yaptı. Uygulama esnasında da bizlere bazı önemli tüyolar verdi. Örneğin göz çevresi kremini iki parmağımızın üzerine alıp elimizde ısıttıktan sonra kaş altı ve göz altına üç kere masaj yaparak uygulamak gerektiğini gösterdi. Dermaroller'ı boyun bölgesinden başlayıp kulak memelerine doğru getirerek uygulanması gerektiğini vurguladı ve ters bir hareket yapıldığında lifleri koparabileceği uyarısında bulundu.
Bu güzel ve verimli etkinlik için davet sahibi sevgili arkadaşım Nilgün'e, Serdar Bey'e, Caudalie uzmanına ve Oran Bayram eczanesi ekibine çok teşekkür ederim. O günden zarif bir hediye olarak bizlere verilen Caudalie Beauty Elixir Güzellik İksiri hakkında yorum yapacak düzeye eriştiğinde blogumda olacak. 

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar