Bu Blogda Ara

22 Mayıs 2017 Pazartesi

MAC FruityJuicy Koleksiyon Lansmanı


Herkese keyifli haftalar, 

Bugünden itibaren doğan insanlar ikizler burcuna mensup olduğundan yani daha açık ifade etmem gerekirse doğum günüm yaklaştığından renkli ve tatlı bir post hazırlamak istedim! :) Geçtiğimiz günlerde sevgili Şükrü Kuşoğlu bizleri Panora MAC'e davet etti ve yepyeni MAC Fruity Juicy koleksiyonunu yakından inceledik. Ambalaj detaylarıyla insanı cezbeden Fruity Juicy koleksiyonundan çıkan ürünler de gerçekten çok başarılı. Renklere, dokulara bayıldık! 


Renkli kozmetik ürünlerinden süper pigmentli far paletlerini ve çiçek kabartmalı desenlerle süslenen face powder'ı çok çok sevdim! Gene koleksiyon ürünü hindistan cevizi kokulu yüz mistini çok beğendim. Muz detaylı makyaj çantası da gene açık ara favorilerim arasında! Şükrü Kuşoğlu ve Hasan Soley başta olmak üzere MAC Muaları tarafından hazırlanan set up da muhteşemdi! Hasan Soley lansmanda güzel modelimize koleksiyon ürünlerini kullanarak harika bir makyaj uygulaması yaptı. Uygulama sırasında ürünleri daha da yakından tanıdık, makyaj tüyoları aldık. Ve voila! 


Makyajın bütünü şahane oldu ama ben özellikle göz makyajını çok çok beğendim. Sizce de müthiş gözükmüyor mu? 


Size yukarıda sözünü ettiğim çiçekli face powder! İnsan kullanmaya kıyamaz. 


Gene yukarıda bahsettiğim Hindistan cevizi kokulu face mist. Ambalajı içindeki ürün bittikten sonra vitrine konulup sergilenir! O derece güzel ;) 


Ve bunlar da bizlerle eve gelen koleksiyon ürünü zarif hediyeler. Yakında blogda yer alacaklar.


Bu güzel lansman ve daveti için Şükrü Kuşoğlu'na, makyaj uygulaması için Hasan Soley'e ve tüm MAC ekibine teşekkür ederiz. 

O gün Başak ile kendimizi tutamayıp satın aldığımız lipglass da yakında blogda ağırlanacak. :) 


Sevgiler;) Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar