Bu Blogda Ara

29 Nisan 2017 Cumartesi

@nily21'in Organizasyonu ve Davetiyle Kentpark Rossmann'da LorealMakeup'ın Yepyeni Ürünlerinin Lansmanı


Herkese selamlar,

Evet, farkındayım gayet uzun bir başlık attım bu posta. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bugün blogumun konuğu Loreal markasının yepyeni makyaj ürünleri. Sizleri renkli bir etkinlik gününe götüreceğim. Birlikte Kentpark Rossmann mağazasında Loreal markasının renkli dünyasına dalıp ürünlerini mercek altına alacağız. Kemerlerinizi bağladıysanız uçuşa geçebiliriz!


Uzun zamandır yakın markajımda olan allık paleti. Benim gözüm daha mercanımsı tonlar içeren "Amber" beşli allık paletinde olsa da bu paletin bi de pembeli versiyonu var. Pigmentasyonları çok güzel. İndirimde almayı düşünüyorum. Ve içindeki bazı renkleri allığın yanı sıra far olarak da kullanmak gibi değişik planlarım var! 


Geldik Loreal'in yepyeni Eye Paint likit farlarına. Bir serinin her rengi ayrı ayrı güzel olabilir mi yahu? Kişisel favorilerimi sıralayacak olursam; elbette ki tahmin edeceğiniz üzere pembe renkli olan ilk sırada. Onun haricinde altın renkli ve en alttaki koyu gri olanda da aklım kaldı. İçlerinde incecik ışıltılar var. Harika yansımalar sağlıyor bu farın baz renginin üzerine serpiştirilmiş ışıltılar. Kolayca sabitleniyor ve sabitlendikten sonra da hiçbir yere kıpırdamıyor, asla dağılmıyorlar. Yakında pembe renkli olanını blogumda ağırlayacağımın müjdesini de vermiş olayım! :)


Loreal Infaillable göz kalemlerinin renkleri de şahane. Her zevke, göz rengine, göz makyajı tonuna uyum sağlayacak renk skalası mevcut. Bu kalemler de yağ gibi kayıyor ve çabucak sabitleniyor. Tıpkı Eye Paint likit farlardaki gibi göz kalemleri de sabitlenince dağılmıyor, kıpırdamıyor. 


Geldik Loreal Lip Paint'lerin swatchalarına. Soldaki mat seriye ait(Lippaint Matte), sağdaki ise parlak bitişli(Lippaint Laquer). Matlardan favorim en üstteki nude tonu ve en alttaki tatlı narçiçeği rengi. Parlak olanlardaki favorim ise üst sıradaki ikili. 


Ve toplu aile pozumuz. Bu harika etkinlik için sevgili arkadaşım Nilgün'e, Rossmann Kentpark ekibine, Loreal markasının ilgili, bilgili ve güleryüzlü çalışanlarına her şey için çok teşekkür ederim. Sevgiler.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar