Bu Blogda Ara

9 Mart 2017 Perşembe

@nily21'in Organizasyonu ve Davetiyle Dermalogica Etkinliği

Herkese selamlar,

Geçtiğimiz haftalarda sevgili @nily21'in organizasyonu ve davetiyle Dermalogica markasını mercek altına aldığımız bir etkinliğe katıldık. Oran'daki Bayram Eczanesi ev sahipliğinde hem en favori Dermalogica ürünlerimiz hakkında konuştuk hem de piyasaya yeni sürülen ürünleri ile ilgili bilgi aldık.
Dermalogica uzmanı blogger arkadaşımız Gül'e mini bir cilt bakım uygulayarak bizlere de ürünler hakkında bilgiler verdi. Cilt bakımında en önemli hususun temizlik olduğunun altı çizildi. Dermalogica markasının çok popüler ürünlerinden Daily Superfoliant peelinginin her gün kullanılabileceğini öğrendim. Dermalogica uzmanı bu toz peelingi eline alıp hafif suyla ıslatarak köpürttü ve Gül'ün cildine masaj yaparak uyguladı. 
İlgimizi fazlasıyla çeken bir başka ürün de Dermalogica'nın kömür maskesi oldu. Yeni bir ürün olan Dermalogica Charcoal Rescue Masque Gül'ün cildinde yaklaşık 7 dakika bekletildikten sonra temizlendi. Bu ürünü bir süredir ben de deneyimlediğimden ve notlar tuttuğumdan yakında yorumlarımı burada paylaşacağımı belirterek sözlerimi burada sonlandırıyorum. 
Bu bilgilendirici etkinlik organizasyonu ve zarif daveti için sevgili Nilgün'e (@nily21), harika ev sahipliği için Oran Bayram Eczanesinin tatlı ekibine, Dermalogica uzmanına ve ince düşünülmüş hediyelerimize çok teşekkür ederim. Dediğim gibi kömür maskesini ve nem maskesini test sürüşündeyim. Ürünler hakkında fikirlerim tamamen oluştuğunda burada da tüm detaylarıyla yer vereceğim. 

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar