Bu Blogda Ara

17 Mart 2017 Cuma

@nily21'in Organizasyonu ve Davetiyle Darphin Markasıyla Aromatik ElBakımı


Herkese merhaba, 

Geçtiğimiz Cumartesi günü sevgili @nily21'in organizasyonu ve davetiyle Darphin markasıyla el bakımı etkinliği gerçekleştirdik. Oran Bayram Eczanesi'nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte çok keyif aldık. O gün eczanede Kadınlar Günü dolayısıyla canlı müzik ve eğlence de vardı. Hem lezzetli atıştırmalıkların tadına bakıp sıcacık çaylarımızı yudumladık hem de Darphin 'in muhteşem masaj aleti ve yağıyla ellerimizi şımarttık. 

El bakımı için hazırlanan masa mumlar ve çiçeklerle şık bir biçimde dekore edilmişti. 


Darphin uzmanı Darphin'in mis kokulu meşhur yağını uyguladığı ellerimize hem kendi elleriyle hem de  Darphin masaj aletiyle masaj yaptı. Burada sevgili @nily21'in güzel ellerine yapılan uygulamayı görmektesiniz :) 


Burada da sevgili @incetopuklublog'un güzel ellerine Darphin'in mint renkli masaj aletiyle yapılan uygulama yer almakta!  


Gelin biraz da birlikte raflara dalalım, Darphin ürünlerine göz atalım! Karşınızda Darphin Stimulskin Plus Divine Eye Cream. Kendisi çok sevdiğim bir göz çevresi kremi olur! Hakkında daha fazla detay isterseniz sizleri şuraya alayım ve detaylı inceleme yazımı okumaya davet edeyim! 


Gelelim girizgahtan beridir kendisini andığım yağa. Darphin markasının Nourishing Satin Oil isimli yağı ciltte hızla emiliyor. Mis gibi bir kokusu var. Ellere sağladığı satenimsi his muhteşem! 


Yukarıda bahsettiğim Darphin'in el masaj aleti kutusunda görüldüğü üzere çift başlık ile birlikte satılıyor. Metal başlığını çıkarıp fırça uçlu aparatı takarak cilt bakımınız için uygun olan temizliğin hazırlığını yapmış oluyorsunuz. 


Etkinlik sonunda Darphin markası bizleri bu harika nemlendirici hediyesi ile mutlu etti. 


Bu güzel etkinlik için sevgili @nily21'e, Yunus Beye, Darphin uzmanına ve ev sahipliği için Oran Bayram Eczanesi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Vitalskin serisine ait bu nemlendiriciyi yeterli süre kullanınca blogumda ağırlayacağım. Darphin markasının çok sevdiğim bir başka ürünü olan 

Intral Redness Relief Soothing Serum yazımı okumak isterseniz şuraya tık tık


Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar