Bu Blogda Ara

17 Şubat 2017 Cuma

Durance Armada'da @by_burcu_cetin'in Organizasyonu ve Davetiyle Mağaza Etkinliği

Geçtiğimiz hafta sevgili arkadaşımız Burcu'nun (@by_burcu_cetin) davetiyle Armada Durance mağazasında buluştuk. Mis gibi kokuların arasında zamanın nasıl aktığını fark etmeden tam tamına 3,5 saat geçirdik. 


Özlem Hanım ve Durance mağaza ekibi bizleri her zamanki gibi çok iyi ağırladılar. 
Daha önceki yıllarda da Durance'te çeşitli blogger etkinlikleri yapmıştık; böylelikle eski günleri de yad etmiş olduk. O etkinliklerden birisini hatırlamak isterseniz sizleri şuraya alayım. 


Burcu'nun bu Durance daveti o kadar hoşuma gitti ki davet mesajı aldığım günün gecesinde rüyamda Durance mağazasını gördüm;) Etkinlik gününde de davet sahibi Burcu, Durance Türkiye müdürü Özlem Hanım ve Durance Armada ekibi sayesinde rüya gibi bir akşamüstü geçirdik.

Durance Armada turumuzda aromaterapi, yağlar, kokular, cilt bakımı ve temizlik ürünleri olmak üzere pek çok farklı konudan söz ettik. Durance'in farklı özelliklere sahip özel üretim yağlarından difüzyon yöntemi yardımıyla solunum yoluyla faydalanmak mümkün. Öte yandan Durance'ın bazı yağları masajda da kullanılabiliyor. Ancak bunun için eczacınıza veya bir uzmana danışmanız tavsiyesi aklınızda bulunsun. 


Durance markasının bünyesinde doğal içerikli ve farklı amaçlarla kullanılan bir sürü koku bulunuyor. Mekan parfümleri skalası oldukça geniş olan Durance bu sayede farklı kokulardan hoşlanan kişilere bir sürü seçenek sunuyor.


Özellikle büyük mekanlarda kullanılan kokuların Çin üretimli olduğu ve içerdikleri kimyasalların hiç de masum olmadığı düşünülürse Durance'in doğal içeriklerle zenginleştirilmiş mekan kokularına göz atmakta fayda var.


Geldik benim en sevdiğim ürünlerden birine; yani mumlara. Durance'in mumlarının fitili tamamen pamuktan üretiliyor ayrıca parafin ve sentetik kimyasallar içermiyor. Ayrıca çubuklu mum seçenekleri de mevcut; biz etkinlik esnasında Coquelicote Poppy aromalısını yaktık. Çıtır çıtır yanan odun sesiyle mis gibi bir koku yayıldı etrafa. Özellikle kış aylarında evde kahvenizi, kitabınızı alıp keyif yaparken harika bir mum seçeneği olur diye düşünüyorum. Gelelim ilgimizi fazlasıyla çeken bir cilt bakım ürününe... Durance'in lavanta sirkesinin ilginç özellikleri olduğunu Özlem Hanımdan dinledik. Örneğin yüzünüzde yeni çıkan bir sivilceniz var. Pamuğa damlattığınız lavanta sirkesini o sivilce üzerine kompres yaptığınızda sivilce hızla olgunlaşarak kısa sürede sönüyormuş. Ayrıca Durance'in lavanta sirkesini seyreltmek suretiyle tonik maksatlı kullanmak da mümkünmüş. Bu gibi özellikleri nedeniyle Durance lavanta sirkesi denenecek ürünler listemizde kendine yer buldu.


Zamanın su gibi aktığı bu harika etkinlik için başta organizasyon ve davet sahibesi sevgili arkadaşım Burcu'ya (@by_burcu_cetin), Durance mağaza müdürü Özlem hanıma ve Durance Armada şubesinin ilgili, bilgili,güleryüzlü çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Etkinlik hediyem olan mekan parfümü için de ayrıca teşekkür ederim.  


Durance'in Armada haricinde Ankara Nenehatun Caddesinde de butiği bulunuyor. İstanbul'da ise Nişantaşı'nda Durance butiği var. Ancak şehrinizde Durance butiği yoksa üzülmenize gerek yok; çünkü Durance'in internet sitesinden Online alışveriş yapmanız mümkün! Durance'in web sitesine girerek ürünleri incelemek ve satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca çok sevdiğim Durance Coquelicote Poppy parfümümü de yazdığım yaz parfümleri yazımı incelemek isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar