Bu Blogda Ara

2 Ocak 2017 Pazartesi

@nily21'in organizatörlüğünde Pino Cosmetics'te Cecile Lansmanı


Herkese merhabalar, 

Hepimize sağlıklı, mutlu, huzurlu, başarılı ve güzel bir yeni yıl diliyorum. 

2016'nın son ayında sevgili @nily21'in organizasyonu ve davetiyle Pino Cosmetics'in Cebeci şubesinde biraraya geldik. O gün Cecile markasını mercek altına alarak ürünlerini incelemeye koyulduk. Dilerseniz detaylara geçelim. 

O gün mağaza etkinliğe özel olarak pembe, siyah, beyaz balonlarla süslenmişti. 

Cecile markası son yılların trendi mat ruj serileriyle makyajseverlere pek çok alternatif sunuyor. Hem stick formda hem de likit yapıda Cecile mat rujlar bulmanız mümkün. Ayrıca bu rujların renk seçenekleri de oldukça fazla. Nude tonlardan pembelere ve hatta koyu kırmızı-bordolara uzanan renk skalasında dilediğiniz rengi seçebilirsiniz. 


Bir başka renkli kozmetik ürünü de Cecile göz kalemleri. Maviler, yeşiller, mor-mürdüm tonlarda göz kalemi  arıyorsanız Cecile göz kalemlerine bakabilsiniz. Arkalarında bulunan sünger sayesinde sürdüğünüz kalemi dağıtmak ve buğulu bir göz makyajı görüntüsü elde etmek mümkün. Etkinlik esnasında elimizin üstünde renkleri swatchladığımızda da oldukça pigmentli olduğunu gözlemledik. Yapıları da oldukça yumuşak ve dolayısıyla sürümü rahat. Aklımda 2-3 renk var, bir ara Pino'ya uğrayıp bakacağım. 


Eyeliner tutkunlarının da Cecile Artliner'a mutlaka bakmalarını öneririm. Swatchta da gördüğünüz üzere simsiyah. 


Cecile markasının muhtelif rimelleri bulunuyor. Herkesin rimelden beklentisinin farklı olduğunu(mesela kimisi kirpiklerinde hacim ister, bir başkası rimelinin kirpiklerini uzatmasını talep eder vs) hep söylerim. Görseldeki Cecile Volume Mascara. Cecile 'in en son çıkan bal özlü rimelini blogumda daha önceden değerlendirmiştim, o yazımı da şuradan okuyabilirsiniz. Etkinlik sonunda Cecile markasının temsilcisi Fatma Hanım bizleri bu güzel Cecile markalı hediyelerle uğurladı. Ürünleri kullandıkça deneyimlerimi paylaşmaya devam edeceğim. Bol bol bilgi alıp Cecile markasını yakından tanıdığımız bu verimli etkinlik için organizasyon ve davet sahibi sevgili arkadaşım @nily21'e, Pino Cosmetics çalışanlarına ve özellikle de Cecile marka temsilcisi Fatma Hanıma çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar