Bu Blogda Ara

6 Aralık 2016 Salı

Sleek Lip VIP Private Booth Ruj

Herkese merhaba, 

Bugün sizlere Sleek markasının LIP VIP ruj serisindeki Private Booth isimli rujla ilgili yorumlarımı aktaracağım. İngiltere'den ithal drugstore markası olan Sleek bildiğiniz üzere Gratislerde satılıyor. Fiyatları drugstore markası olduğu için makul sayılabilir; ancak indirim dönemlerinde daha avantajlı fiyatlarla bu ürünleri satın almak mümkün. Sleek LIP VIP ruj serisinde pek çok renk alternatifi bulunuyor. Bendeki Private Booth isimli bej tabanlı nude tonlarda bir ruj. Yarı mat yapılı olarak geçiyor. Uygulandığında tam bir örtücülük sağlıyor. Dudağa hafif bir nemlendiricilik hissi de veriyor. 

Swatchı şu şekilde. Bileğimde oldukça güzel dursa da maalesef dudağıma sürdüğümde beklediğimden farklı gözüktü. Bildiğimiz üzere bir rujun herkeste duruşu farklıdır; çünkü her birimizin dudak rengi, cilt alt tonları vs gibi özellikleri rujun duruşuna etkide bulunur. Öte yandan doğru nude ruj tonunu bulmak zordur. O nedenle aslında ruju dudakta test etmeden satın almamak gerekir. Ancak Gratis gibi mağazalardan alışveriş yaparken pek çoğunuz gibi ben de hijyen gerekçelerinden ötürü rengi elimde test ediyorum. 


Son olarak belirtmem gerekirse Sleek sevdiğim ürünleri olan bir marka. LIP VIP  Private Booth rengi her ne kadar bana uymasa da yapı olarak başarılı bulduğum bir ruj serisi oldu. İlerleyen günlerde başka renklerine de bakacağım. 

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar