Bu Blogda Ara

15 Aralık 2016 Perşembe

NYX Mega Shine Lip Gloss LG134 Sunrise Dudak Parlatıcısı
Herkese selamlar,

Bugün blogumda rengine bayıldığım bir dudak parlatıcısını ağırlıyorum. NYX'in Mega Shine serisine ait bu dudak parlatıcısını NYX markası Douglas Parfümerilerde satılırken almıştım. NYX markasından satın aldığım ilk ürün olduğu için bendeki yeri ayrıdır. Rengine bayıldığımdan eve benimle geldiği de doğrudur;) Sözünü ettiğim renk LG134 kodlu Sunrise ismindeki bu güzellik. 


Ambalajı oldukça sade;  ancak tepesine kondurulmuş kurdele detayı o kadar şık ki... Bir makyajsever için harika bir hediye alternatifi olabilir. 


Süngerli fırçası dümdüz değil, eğimli. Böylelikle rahatça hareket ettirerek dudaklarınıza kontrollü uygulamanız mümkün. Parlatıcının şurup gibi bir kokusu var. Yoğun bir koku olduğu notunu düşmek 
isterim, kokuya duyarlı takipçilerim için. 


Parlatıcı olmasından ötürü hafif bir örtücülük sağlıyor. Aynı zamanda dudakları da nemli tutuyor. Gerçekten de oldukça parlak, ait olduğu Mega Shine serisinin hakkını veren bir ışıltısı var. Rengini tarif etmeye zaten gerek yok;) 

NYX Mega Shine Lip Gloss serisi NYX Türkiye'nin internet sitesinde 15.95 TL 'ye satılıyor. Fiyat performans oranı bence başarılı. Serinin diğer renklerini incelemek ve hatta sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar