Bu Blogda Ara

19 Aralık 2016 Pazartesi

MAC Nutcracker Sweet Holiday 2016 Koleksiyonunun Bloggerlara Özel Lansmanı


Herkese selamlar, 

Bugün blogumda şeker pembesi ve de tatlı mı tatlı bir etkinliğin hikayesi var. Geçtiğimiz haftalarda Ankara MAC'in en sevdiğimiz MUA'larından birisi olan sevgili Şükrü Kuşoğlu'nun davetiyle Panora MAC'te yepyeni yılbaşı koleksiyonunun lansmanında katıldık. Bana kalırsa son yıllarda çıkan en iyi MAC Holiday koleksiyonlarından birisi olmuş MAC Nutcracker Sweet koleksiyonu. Hem renkler hem şık ve de kullanışlı çantalı setler tek kelimeyle harika. 


Sevgili Başak(@larcencielblog) 'un modelliğinde swatchlara bakalım mı? MAC Nutcracker Sweet koleksiyonundaki rujlar genellikle pembe, mor tonlarda. Yılbaşı koleksiyonu denilince akla gelen kırmızıların olmaması ve bunun yerine yakın tonlardaki alternatiflere gidilmesi benim hoşuma gitti açıkçası. 


Gene Başak'ın kolunda sıralanan MAC Nutcracker Sweet koleksiyonunun far renkleri. Burada da pembe, mor ve nude tonlar hakim. Benim favorim en alttan ikinci olan mor renk. O farı Şükrü MUA sevgili Ezgi(@beautybymelody_tr)'nin gözünün katlanma yeri yani crease bölgesine uyguladı. Farı dağıtınca harika bir dumanlı makyaj çıktı ortaya <3

Etkinlik sırasında Instastory ve Snapchatten takip ettiğiniz üzere sevgili Hasan Soley MUA model üzerinde yılbaşı sezon trendlerini yansıtan bir makyaj yaptı. Özellikle göz makyajında kullandığı Rose pigmente hepimiz bayıldık. Biz o kadar beğenince Hasan MUA modelin dudaklarına da fırçayla hafif dokunuşlarla pigmenti uyguladı ve çok hoş bir görüntü elde etmiş oldu. Bir MAC junkie olarak MAC pigmentlere bayılıyorum ve geniş kullanım alanları olması da çok hoşuma gidiyor. Bu gidişle en kısa zamanda MAC Rose pigmenti de koleksiyonuma katacağım;) 


Etkinlik sonunda yukarıda gördüğünüz muhteşem hediyelerle eve uğurlandık. Davet, bu güzel etkinlik  ve zarif hediyelerimiz için başta sevgili Şükrü MUA ve Hasan MUA olmak üzere tüm MAC Panora ekibine bir kez daha teşekkür ederim. MAC Nutcracker Sweet koleksiyonundan satın aldığım iki set yakında blogumda yer alacak. 

Bu arada sizlere bir duyurum var: MAC mağazalarında ve MAC Online internet sitesinde Mariah Carey ve Viva Glam koleksiyonları hariç tüm ürünlerde %20 indirim var. Haberiniz olsun! Benden söylemesi;) 

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar