Bu Blogda Ara

6 Aralık 2016 Salı

Cecile Super Volume Effect Mascara


Herkese selamlar,

Bugünkü konuğum Cecile Super Volume Effect Mascara. Bu rimel, geçtiğimiz günlerde katıldığım ve yazısını şurada paylaştığım Pino Kozmetik etkinliğinde hediye edilen ürünler arasındaydı. Dilerseniz detaylara geçelim.


Öncelikle dış güzellikten söz etmek istiyorum. Cecile Super Volume Effect Mascara altın rengi parlak ambalajıyla çok şık duruyor. Kapağının burgulu olması da rimeli uygularken kolaylık sağlıyor. Kapağının dizaynı sayesinde fırçayı tutmak ve fırçaya hakim olmak çok rahat. Gelelim diğer detaylara... Pino Kozmetik etkinliğimizde Cecile uzmanı Fatma Hanım Cecile Super Volume Effect Mascara'yı bizlere tanıtırken bal özlü içeriğinden söz etmişti. Kapağını açıp fırçasını gözünüze götürdüğünüz zaman hafif bir bal kokusu alıyorsunuz. Ancak rahatsız edici düzeyde değil. 


Fırçası oldukça enteresan. Uçlarında bulunan minik kıllar göz pınarlarıma yakın olan kirpiklerimi taramada çok işe yarıyor. Benim kirpiklerim aslında uzun; ancak rimelsiz hiç belli olmuyorlar. Cecile Super Volume Effect Mascara'yı kirpiklerime uyguladığımda kirpiklerim belirginleşiyor. Bu rimel kirpiklerime hafifçe hacim veriyor. 
Yoğun bir hacim vermediğinden kirpiklerimi ağırlaştırmadı ve beni rahatsız etmedi. Herhangi bir alerjik reaksiyon veya gözlerimde hassasiyete de neden olmadı. Cecile Super Volume Effect Mascara gün içinde dökülme yapmadı. Ancak akşam olup da makyajımı temizlerken rimelin küçük küçük topaklar halinde göz kenarlarımda biriktiğini gözlemledim. Göz makyaj temizleyicisi kullandığımda da misel su denediğimde de bu durum böyle oldu. Gün içinde kirpiklerimden dökülmesindense makyajımı çıkarırken topak topak dökülmesini tercih ederim, elbette. Ancak gene de sizlere bu durumu not düşmeyi uygun gördüm. 


Şunu da belirtmekte yarar var: Rimel seçimi ve bir rimeli sevmek tamamen kişinin kirpik yapısına ve o rimelden beklentisine bağlı. Cecile Super Volume Effect Mascara benim uzun ama dümdüz kirpiklerimi belirginleştirdiğinden ve fırçasının ucu sayesinde göz pınarlarımdaki ulaşılması güç kirpikleri de taradığından beklentimi karşılayan bir rimel oldu. Ayrıca akmaması, göz altlarıma dökülerek makyajımı bozmaması ve hassasiyet yaratmaması dolayısıyla da sevdim.

Eğer sizlerin de bir rimelden beklentilerini karşılmaktaysa Cecile Super Volume Effect Mascara'ya da bakmanızı öneririm. Pino Parfümerilerde bulabilirsiniz. Ya da dilerseniz buraya tıklayarak Online mağazasından ürünü inceleyebilirsiniz.

Sevgiler.

Önemli Not: Basın ürünüdür. Blogumda yer verdiğim her üründe olduğu gibi basın ürünleri de tamamen objektif yorumlarımı içermektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar