Bu Blogda Ara

18 Kasım 2016 Cuma

Ankaralı Bloggerlar @nily21'in Organizatörlüğünde Pino Cosmetics'te


Herkese yeniden merhaba,

Geçtiğimiz ay sevgili @nily21'in davetiyle Pino Parfümeri & Cosmetics'in Bahçelievler 7. Cadde şubesinde pek çok Ankaralı bloggerla bir araya geldik. Sosyal medyadan da takip ettiğiniz üzere oldukça keyifli ve kozmetik anlamında bilgilendirici bir etkinlikti. Dilerseniz bir an önce detaylara geçip rengarenk kozmetik ve bakım ürünleri arasında tur atalım!


Pino Parfümeri & Cosmetics'in Bahçelievler 7. Cadde şubesi o güne özel olarak pembe ve beyaz renkteki balonlarla süslenmişti. Caddeden gelip geçen herkesin ilgisini çekti bu etkinlik. 

Pino Parfümeri & Cosmetics'te o gün Pino'nun bünyesinde bulunan tüm markaların standlarını gezdik, ürünleri swatchlayıp karıştırdık. Pino Parfümeri & Cosmetics'te Loreal, Maybelline, Max Factor gibi pek çok drugstore markasının ürünlerini bulabilirsiniz. Pino'nun Instagram hesabını takip ederek indirimlerden haberdar olabilirsiniz. Sık sık indirimler yapıldığını belirtmek istiyorum, Pino şubelerine sık sık uğramakta fayda var;) 

Biz o gün daha çok Pino'ya özel markalar hakkında bilgi aldık. BeYu markası renkli kozmetik anlamında pek çok seçenek sunuyor kozmetikseverlere. Marka temsilcisi bizlere ürünleri tanıttı. Blogger arkadaşlarımdan öğrendiğime göre göz kalemleri ve dudak kalemleri efsaneymiş. Aklınızda bulunsun;)


Renkli kozmetik anlamında bir diğer dikkat çeken marka da Make Up Factory. Özellikle farları değişik göz makyajları yapmayı sevenlere yönelik. Ben en kısa zamanda Pino'ya uğrayıp farlara daha da yakından bakmayı planlıyorum.


Pino Parfümeri & Cosmetics'e özel bir başka marka da Monteil Paris. Cilt bakımına meraklı herkesin rafları karıştırmasını öneriyorum. Çünkü bu konudaki sağlam referans sevgili @larcencielblog 'un yazarı sevgili Başak. Etkinlikte kendisi geçmişte Monteil Paris'in ürünlerini kullandığını ve oldukça memnun kaldığını belirtti.


Barbara Bort markası da sadece Pino'da bulunan ve makyajseverlerin karıştırması gereken standlardan birisi. Sadece Pino'da bulabileceğiniz markalarda da belli aralıklarda indirimler oluyor. Takip etmekte fayda var.


Etkinlikte Cecile markasının temsilcisi Fatma Hanım'dan marka ile ilgili bir sürü yararlı bilgi aldık. Cecile'in her zevke ve cilt tipine uygun fondötenlerinin bulunduğunu öğrendik. Cecile'in likit rujlarını swatchladık. Yeni çıkan Jeju pudrasının içeriğinde yosun özleri bulunduğu bilgisini aldık. Benim en çok dikkatimi çeken ürün ise Cecile'in bal özlü rimeli oldu. Fatma Hanım bizlere tek tek ürünleri tanıtırken bal özlü rimelin gerçekten hafif bal kokusunun olduğunu fark ettim. Kirpikleri beslemek anlamında balın etkisini gözardı etmemek gerek.

Etkinlik bittiğinde Pino ekibi bizleri Havelka'ya davet etti ve orada da sohbetimize devam ettik. Cecile markasının temsilcisi Fatma Hanım'a kendisinin ve Pino'daki diğer ekip arkadaşlarının ürünler hakkında çok bilgili olduğunu söyledim. Çünkü biz bloggerlar ürün ve/veya marka hakkında pek az şey bilen bir sürü satış temsilcisiyle karşılaşıyoruz. O gün Pino'da hem ürünleri tüm detaylarıyla tanıdık hem de sorduğumuz  tüm soruların cevaplarını aldık.

Etkinlik sonunda da Pino Parfümeri bizlere sadece Pino'da bulunan ürünlerden derlenmiş büyük bir paket hediye etti. O ürünleri denemeye yavaş yavaş başladım. Değerlendirme yazılarım yakında blogumda ve Instagram hesabımda yerlerini alacak.

Bu harika etkinlik için sevgili @nily21 Nilgün arkadaşımıza, Pino Parfümeri'ye, Pino'nun tüm çalışanlarına çok teşekkür etmek istiyorum.

Bir sonraki postta görüşmek dileğiyle.

Sevgiler.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar