Bu Blogda Ara

26 Temmuz 2016 Salı

Loreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi


Herkese merhaba,

Bugün sizlere uygun fiyatlı bir nemlendiriciden söz edeceğim. Loreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremi yaz aylarında severek kullandığım ve favorilerim arasına girmeyi başaran nemlendirici oldu. 

Öncelikle ambalaj tasarımına drugstore ürünü olmasına karşın oldukça şık denilebilir. Cam şişede olması ürünü kaliteli gösteriyor, altın renkli kapağı ise daha da albenili hale getiriyor. 

Cilt tipimi daha önceden bilmeyenler için tanımlamam gerekirse ; kuruya dönük karma. Yani yanaklarım oldukça kuru, T bölgem ise yağlanmaya meyilli. Loreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kreminin cildime sağladığı nemden aşırı derecede mutluyum. Yoğun ve hatta dokulu bir yapısı var. Sanırım cilde nem verme başarısı da bu yapısal özelliğinden kaynaklanıyor. Hoş ve ferah bir kokusu var, benim için kesinlikle rahatsız edici değil. Kokusu uçucu değil, cildinizde bir süre kalıyor. O nedenle eğer kokulara hassasiyetiniz veya alerjiniz varsa satın almadan önce elinizde test etmenizi öneririm.

Cildimde herhangi bir alerjik reaksiyona yol açmaması sebebiyle de benden artı puan aldı. Fiyat performans açısından değerlendirdiğimde de kesinlikle başarılı bir nemlendirici. 

Ben yanılmıyorsam Gratisin bir indiriminde rastlayınca satın almıştım Loreal Mucizevi Yağ Cilt Güzelleştirici Günlük Bakım Kremini. İndirimsiz satış fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 35-40 TL civarında. İndirim dönemine denk getirirseniz daha uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Drugstore ürünleri arasında gerçekten fazlasıyla güzel ve performansından memnun kaldığım bir nemlendirici oldu. 

Sevgiler. Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar