Bu Blogda Ara

29 Mayıs 2016 Pazar

Vesperna Restaurant'ta Serpme Kahvaltı


Herkese merhaba! Başlıktan da anlaşıldığı üzere bu postta Ankaralılar için hoş bir mekanda serpme kahvaltı keyfimizden bahsedeceğim. Geçtiğimiz cumartesi günü 3 arkadaşımla birlikte Congresium binasında bulunan Vesperna Restaurant'ta brunchta buluştuk. Dilerseniz sevgili arkadaşım Gizemin (@gizoss_ ) objektifinden çıkan harika kareler eşliğinde sizlere o günü anlatayım. 

Taze demli çaylarımızı yudumlarken leziz peynirler, zeytinler, fırından çıkan mis gibi ekmekler masamıza serpilmeye başladı. Daha sonra taze sıkılmış portakal suyu da sipariş ederek çıtır çıtır böreklerimizin, nefis omletlerimizin ve menemenin tadına baktık. 

Denediğimiz her lezzet çok çok başarılıydı. 

Dediğim gibi Vesperna Restaurant'taki bu harika serpme kahvaltıya arkadaşlarımla katıldım. Instagram'dan takip etmek ve brunchımıza dair ek detaylara ulaşmak isterseniz diye arkadaşlarımın kullanıcı adlarını da buraya bırakıyorum: @gizoss_ , @ladyoflochaber_ ve @zeyneportnoy. 

Gizemin yakaladığı bu kare öylesine başarılı ki... Menemenin mis kokusu adeta burnuma geldi yeniden. 

Ankara'da şık bir restoran ortamında ilgili ve güleryüzle size hizmet sunan çalışanların elinden lezzetli bir serpme kahvaltı deneyimi yaşamak isterseniz sizler de mutlaka Vesperna Restaurant'a uğramalısınız! Fotoğraflar için @gizoss_ 'a bir sürü kalp. 

Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar