Bu Blogda Ara

12 Nisan 2016 Salı

Gordon Pastanesinde Butik Pasta Atölyesi

Herkese merhaba! Bugün sizlere çok keyifli ve bir o kadar da öğretici bir etkinlikten bahsedeceğim. Sevgili Ankara Etkinlik'in davetiyle Gordon Pastanesinde butik pasta yapma etkinliği gerçekleştirdik. Bir yandan da Gordon Pastanesinin bizlere ikram ettiği birbirinden lezzetli yiyecek ve içecekleri tattık. 

Birkaç blogger(bendeniz, Gül, Başak ve Burcu) butik pasta eğitmenimizin bize gösterdiği Mickey Mouse'lu pastayı çok beğenip amatör halimize bakmadan Minnie Mouse'lu pasta yapmaya kalkıştık! Bakınız ispatı aşağıdaki fotoğrafta;)  

Gordon Pastanesinin bize sağladığı rengarenk ve mis kokulu şeker hamurlarını merdaneyle açtık, şekilli kalıplarla kestik, ellerimizle form verdik. Etkinlik sonunda her birimiz ortaya renk renk ve farklı desenlerle dolu lezzetli pastalar çıkardık. 

Maket pastalarla poz veren bloggerlardan bir buket. 

Bu da etkinliğin sonunda ortaya çıkan  benim pastam. Destek ve yardımları için butik pasta eğitmenimize, bana yakın oturduğu için Minnie'nin koluna, ayakkabı topuğuna, kurdelesine katkıda bulunan blogger arkadaşlarıma ve Gordon Pastenesi çalışanlarına çok teşekkür ederim.  

Öncelikle bizi böylesine güzel ağırlayan ve bu denli keyifli bir workshop'ta buluşturan @gordonpastabistro'ya, bizleri etkinliğe davet eden sevgili  
@ankaraetkinlik, @evrenkaralli,
@zugasiberepe
ve bu yazıda da kullandığım etkinlikteki tüm şahane fotoğraflar içinse @basakbasaranphotography'ye çok çok çok teşekkür ediyorum.
Daha fazla detay ve görsel için İnstagram'da #BloggerlarGordonBistroda hashtagini takip edebilirsiniz!

Sevgiler! 

1 yorum:

  1. Zaman ayırıp geldiğin ve de blogunda bu güzel yazıyı paylaştığın için çok teşekkür ederiz..
    Bir başka etkinlikte yeniden görüşebilmek dileği ile sevgiler :)
    http://instagram.com/ankaraetkinlik

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar