Bu Blogda Ara

1 Şubat 2016 Pazartesi

Out of Stock Ocak 2016


Zamanın su gibi akıp gitmesine tanıklık edenlerden birisi de hiç şüphesiz ki biten ürünler postları... 2016 yılının ilk ayını geride bıraktığımıza göre biten ürünleri de yakın mercek altına alma vaktimiz gelmiş demektir. Dilerseniz ilk etapta toplu aile pozuna bakalım, ardından da detaylara geçelim. 


1. Sephora makyaj temizleme pamukları: O bir efsane... Hassas cilde sahip olan herkese gözüm kapalı önerdiğim tek ürün. Bittikçe alınası... Makyaj dolabımda yedekli bulundurduğum vazgeçilmez ürünlerden. 
2. Estee Lauder Advance Eye Repair Eye: Göz kremim bitince Estee Lauder Advance Eye Repair Eye'a şans vermeye karar verdim. Siparişimi Estee Lauder Online'dan verdiğimden bir sürü tester da yanında geldi. Bu biten deneme boyu da o testerlar arasından çıktı. Yaklaşık 20 gün sabah akşam kullandım. Şu an için herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Ancak detaylı yazısını yazabilmem için ürünü biraz daha kullanmam gerektiğine inanıyorum.
3. Dove deodorant: Seyahat boyu ürünlere ne denli bayıldığımı bilmeyen yoktur sanırım. Bu minik de Zagreb bavulumda minicik yer kapladı ve seyahatim boyunca beni güzel idare etti. Kalanı da geçen ay içinde bitti. Hafif ve ferah bir kokusu var, oldukça beğendim.  
4. Renu Lens Solüsyonu: Kadim solüsyonum BioTrue'yu eczanede bulamayınca gene aynı firmanın(Bausch&Lomb) farklı isimli bir solüsyonu ile yetinmek zorunda kaldım. Ancak gel gör ki deplasman hiiiç iyi gelmedi! "BioTrue'mu getir bana Katyaaaa" ;)) 

5. Estee Lauder DayWear BB krem: Çok uzun süredir severek kullandığım BB krem. Kesinlikle favorilerim arasında yer alıyor.Nemlendirmesini ve doğal örtücülüğünü çok sevdim. 01 Light rengi cildimle güzel örtüştü. Herhangi bir alerji, hassasiyet vs de deneyimlemedim. İlerde gene satın alacağım. 
6. The Balm Balm Shelter Renkli Nemlendirici: Bu renkli nemlendirici de fondöten kullanmadığım günlerde kesinlikle kurtarıcı ve de favori bir cilt ürünü oldu. Bu da en açık renk olan Light isimli renkti. Hafif kapatıcılığı, yeterli nemlendiriciliği ve herhangi bir hassasiyet oluşturmaması sebeplerinden ötürü benden tam not aldı. Görselden de anlaşıldığı üzere tüpün içerisinde halen ürün bulunmakta. Nedeni ise şu: Bu ürünü yaklaşık 4 yıl önce almıştım. Bir süredir kullanmayınca da kokusunda hafif bir değişim hissettim. Bu gerekçeyle elden  çıkarıyorum. 
7. MAC Face and Body Fondöten Testerı:  Instagramdan takip edenlerinizin tanıdığı  MAC Mua'sı sevgili arkadaşım Emre Turhal'ın önerisiyle bu sample'ı bir alışverişimden sonra aldım. Gerçekten efsane bir fondöten. Hafif yapılı. Az ve orta kapatıcılık isteyenler için biçilmiş kaftan. Nemlendiriciliğini de çok sevdim. Emre 'ye önerisi için tekrar teşekkür ederim. İleride kesinlikle tam boyunu alacağım! 

Yılın ilk bitenler postunun sonuna geldik. Sevgiler! 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar