Bu Blogda Ara

2 Kasım 2015 Pazartesi

Victoria's Secret Eau So Sexy Parfüm


Herkese merhaba!

Sonbahar 2015'in favori parfümü bugünkü konuğum. Hiç şüphesiz Victoria's Secret'ı bu denli sevmemizin sebeplerinden birisi de şahane kokulu vücut ürünleri... Mis kokulu parfümler, duş jelleri, kremler mağazanın önünden tesadüfen geçseniz bile sizi mest edebilir! Bu nedenle bu sonbahardaki favori parfümümün Victoria's Secret etiketli olmasına şaşmamalı! 


Victoria's Secret Eau So Sexy pembeli ve siyahlı ambalajıyla dikkat çeken bir parfüm. Kutusunun üzerindeki puantiyeler çok şık. Şişe tasarımındaki 3 boyutlu fiyonk detayı ise enfes! Victoria's Secret mağazalarının parfüm standlarında Eau So Sexy isimli parfüm ferah koku olarak kategorize edilmiş. Yine aynı ışıklı standlarda bu parfümün bileşenleri bergamot, Cennet elması ve krem şanti şeklinde sıralanmış. Şekerli mis gibi bir esansa sahip. Ama baskın şeker kokusuyla insanı baymadığından ben bu denli severek kullanmaktayım. Hafif olmasından ötürü de yazdan sonbahara geçiş dönemine çok yakıştırıyorum.


Bu harika parfümün bence tek sorunu kalıcı olmaması. Gün içinde 2-3 kez tazelemeniz gerekiyor. Onun dışında hem içi hem dışı mükemmel bir parfüm! 


Şekerli ama hafif bir de sonbahar havasına uyum sağlayacak bir parfüm arayışındaysanız Victoria's Secret Eau So Sexy'ye göz atmanızı öneririm.

Sevgiler. Önemli Not: Yukarıda sözünü ettiğim parfüm basın ürünüdür. Blogumda yer verdiğim her üründe olduğu üzere bu ürüne ilişkin görüşlerim de deneyimlerimden yola çıkılarak tarafsız bir biçimde kaleme alınmıştır.  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar