Bu Blogda Ara

13 Kasım 2015 Cuma

MAG Lounge'da Brunch Keyfi


Haftasonu usul usul yaklaşırken sizlerle harika bir brunch deneyimimi paylaşmak istiyorum. Geçtiğimiz haftalarda MAG PR'ın zarif davetiyle Next Level Avm'nin Podyum Katında yer alan MAG Lounge'da brunch keyfi yaptık. Instagram'dan takip edenler o anlar itibariyle timeline'larına düşen lezzetli sunumları gördüler. Bu postta ise daha detaylı anlatımlar ve ek görsellerle zenginleştirilmiş içerikle karşınızdayım. 

Şu harika manzara karşısında söylemek istediğim tek şey "Buyurun dostlar, buyurun, MAG Lounge'un bereketli sofrasına..." Manzara diyorum; çünkü şu tabloyu fotoğraf ve/veya görsel biçiminde sınıflandırmak haksızlık gibi geliyor. 

Klasik kahvaltılıklar dahi MAG Lounge'da sanat eseri gibi sunuluyor. Bu özende de ustaların mahareti ortaya çıkıyor.Tattığımız her şey kesinlikle çok çok çok lezzetliydi. 

Benim gibi peynir çeşitlerine deli olan, yurtdışına çıkar çıkmaz ilk iş olarak süpermarket bularak o ülkeye özgü peynir namına ne varsa deneyen birisi bu tabağa elbette ki bayıldı! Gerçekten de farklı farklı peynirlerin her biri çok lezzetliydi. Her şeyin gurme damaklar tarafından seçildiği o kadar aşikar ki... 

Ve karşınızda MAG Lounge Breakfast Menüsü... Eminim sizin de seçme konusunda kafanız karışacak. O halde elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım. Klasik kahvaltı ve/veya kruvasan kahvaltı gibi seçenekleri tercih ederek lezzetli peynirler, domatesler, zeytinler tadabilirsiniz. Şayet klasik kahvaltılıklar tatmak istiyorsanız bu iki seçenek sizlere hitap edebilir. Ancak yeni bir şeyler denemeyi tercih ederseniz Croque Madame ve/veya MAG-Roll'u mutlaka sipariş etmelisiniz. MAG Roll'un içindeki sıcak erik marmelatı ağzınızın içinde dolaşırken ne demek istediğimi anlayacaksınız;)

Tatlısız olmaz! İki pancake arasındaki hafif kremalı ve çilekli lezzet Türk kahvesinin yanına çok yakıştı. O kadar yedikten sonra bu tatlı bize fazla gelmedi; çünkü öylesine hafif ki... 

Brunch keyfi tek kahve ile geçiştirilemeyeceğinden birer tane de latte sipariş ettik. Çiçek dekorunun zarafetine de dikkat! 

Veee bu da o gün çekilen ve MAG derginin resmi Instagram hesabından yayınlanan toplu fotoğrafımız. İlk like bana ait;)MAG Lounge Ankara'da klasik açık büfe brunchlardan sıkılanlara orijinal alternatifler sunuyor. Sevdiklerinizle birlikte haftasonu etkinlik planlarınıza MAG Lounge brunch'ı da ekleyebilirsiniz. Bu güzel ve bol sohbetli davet için MAG PR'a, MAG Lounge'un değerli çalışanlarına ve her zamanki gibi zarif ev sahipliği için Can Çavuşoğlu beyefendiye çok teşekkür ediyorum. MAG Lounge ile tanışma yazımı okumak isterseniz buraya tıklayınız! 

Sevgiler. 


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar