Bu Blogda Ara

16 Kasım 2015 Pazartesi

Eglantine Tırnak Cilası Temizleyicisi


Hayatımın asetonunu buldum, dostlar! Oje severler, mütemadiyen oje sürenler ve #ojesizgezmeyenlerkulübünün daimi üyeleri bu post en çok sizler için. Aseton deyip geçmemek lazım. Sağlığa uygun olmalı, her şeyden önce. Malum, tıpkı kozmetikler gibi aseton içerikleri de pek masum değil! Kokusu bile başlı başına mesele! En önemli işlevi ise elbette ki ojeyi söküp çıkarma performansı... Gelin tüm bu saydığım hususları Eglantine Tırnak Cilası Temizleyicisi özelinde inceleyelim.

Bu ürün bizlere Eglantine firması tarafından yazısını burada okuduğunuz tanışma lansmanında hediye edilmişti. Firma yetkilileri en favori Eglantine ürünleri arasında bu asetonu göstermişti. Gerçekten de Eglantine'in en iyi ürünlerinden bir tanesi... Kapağını açar açmaz Gül kokusu doluyor burnunuza. Gül kokan aseton takdir edersiniz ki müthiş bir şey! Performansına gelince; pamuğa döktüğünüz az miktar aseton ojenizi sizi hiç ama hiç uğraştırmadan çıkarıyor. Kırmızı, bordo gibi koyu renk ojelerde bile sıkıntı yaşamıyorsunuz! Tırnağınızdan etlerinize bile bulaşmıyor koyu renk ojeler! Daha önceden böyle harika formüllü bir aseton görmedim ben! :) 


Uygun fiyatlı, mis kokulu, boyundan büyük ojeler çıkaran bir aseton arıyorsanız doğru Eptt avm'ye... Hatta linki buraya yerleştirmişken ben de kendime birkaç şişe sipariş vereyim. Sevgiler :)  


Dipnot: Yazımın başlangıcında da belirttiğim üzere ürün firma aracılığıyla tarafıma ulaştırılmıştır. Değerlendirmelerim her seferinde olduğu gibi objektif yorumlarımı içerir. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar