Bu Blogda Ara

14 Kasım 2015 Cumartesi

Ankara Crown Plaza'da Gerçekleştirilen Pril Lansmanı

Herkese mutlu bir haftasonu diliyorum. Bugün geç kalmış bir lansmanın hikayesi yayında! Geçtiğimiz haftalarda Ankaralı bloggerlar olarak Pril'in firma yetkilileri ve Açelya Akkoyun'un da katılımıyla gerçekleştirilen Pril lansmanına Instagram hesaplarımızda yer vermiştik. O gün Ankara Crown Plazanın şık atmosferi ve lezzetli ikramları eşliğinde bol kahkahalı, neşeli ve de verimli bir etkinlik gerçekleştirdik. Her birimiz kendimize veya ailemize özgü Pril hikayelerimizi anlattık. Hepimizin Pril'e dair anlatacak anıları vardı; çünkü Pril çocukluğumuzdan beri her daim mutfağımızda, dahası hayatımızdaydı. 

Bildiğiniz üzere Pril markası Henkel  firmasının bünyesinde yer alıyor. Açelya Akkoyun ile işbirliğinde 3. yılı geride bırakmışlar. Gerçekten de Açelya Akkoyun ile marka öylesine güzel örtüşüyor ki... Bunu lansman sırasında Açelya hanım da büyük bir samimiyetle onayladı. Pril ile çalışmayı seçmesinin en önemli nedenlerinden birisinin kendisinin de Pril'i senelerdir severek ve de güvenle kullanması olduğunu belirtti. 

Öte yandan Pril yenilikçi bir marka. Son dönemde Instagram'a katılmış. Yarışmalarını da Instagram üzerinden sürdüreceklermiş. Ayrıca başka sürprizler de olacakmış, bence sizler de takibe alın. (https://instagram.com/prilturkiye/

Yukarıda da değindiğim üzere Açelya Akkoyun hanımefendi içten sohbetiyle aramızdaydı. Dilerseniz biraz da onun sözlerine kulak verelim: "Her kadın evini kendi kontrol etmeli. Çalışan kadınlar olarak yardımcılarımız var elbette. Ama evime gelip Pril ile bulaşıkları yıkayıp bir kenara koyduğum oluyor. Azıcık Pril ile koca tencere yıkanır." 

Bunların yanı sıra Açelya Hanım Pril'in greyfurt, çilek vs versiyonlarının yenilik veya çeşit arayanlara uygun olduğunu söyledi. Bu noktada çok hoş bir benzetme yaparak Limonlu olan Pril'i döpiyes gibi olduğunu ve tıpkı şık bir döpiyes misali her kadının gardrobunda mutlaka olması gerektiğini belirti. Buna ek olarak "Ama biz kadınlar bazen farklılık da istiyoruz. " diyerek farklı çeşitlere de gereksinim duyulabileceğini ifade etti. Ayrıca Pril ile ilgili bir sırrını daha bizlerle paylaştı ki, bir güzellik ve kozmetik bloggerı olarak bu bilgi benim fazlasıyla ilgimi çekti. Şöyle ki, Açelya Hanım makyaj gereçlerini yani fırçalarını da Pril ile yıkıyor, dezenfekte ediyormuş. Makyaj fırçalarını Bebek şampuanıyla yıkayan ben bu mühim öneriyi aklımın bir kenarına not ettim. Sizlerin de aklında bulunsun! :) 

Aile pozu çektirmeden etkinlik bitmez, biliyorsunuz. Bu harika fotoğraf da firmanın başarılı fotoğrafçılarının birisinin deklanşöre basmasıyla ortaya çıktı. 


Bu güzel davet için Pril yetkililerine ve Açelya Akkoyun'a bir kez daha teşekkür ederim. 

Sevgiler:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar