Bu Blogda Ara

20 Ekim 2015 Salı

Out Of Stock: August-September 2015


Herkese merhaba, 

Bu postta Ağustos ve Eylül aylarında bitirdiğim ürünlerin değerlendirmeleri yer alacak. Bu iki ay benim tatilime tekabül ettiğinden daha çok sık kullandığım ürünlerin boş kutularıyla karşılaşacaksınız. Seyahat boyu birkaç ürün de konunun anlam ve önemine binaen bu içeriğe dahil olacak;) Hadi bitenleri yakından inceleyelim.

1. Bioderma Sensibio H2O: En sevdiğim makyaj temizleme suyu... Zaman zaman kullandığım ürünlerde değişikliğe gitmeye ve yeni şeyler denemeye çalışırım. Bu anlamda  Bioderma Sensibio H2O'yu da aynı prosedüre tabi tuttuğum oldu. Ama her seferinde koşa koşa geri döndüm kendisine. Hassasiyete neden olmaması, makyajımı söküp atması, gözlerimi yakmaması, cildimi tahriş etmemesi... Her şeyiyle dört dörtlük bir ürün benim için.

2. BioTrue Lens Solüsyonu: Bana en iyi gelen solüsyon olur kendisi. Göz doktorum da onaylıyor.Daha iyisi piyasaya sürülene kadar kendisiyle yola devam edeceğiz;) 3. Clinique El kremi: Bir başka seyahat boyu ürünün daha sonuna geldik;) Clinique Online'dan yaptığım bir alışverişte hediye edilen tester'lar arasındaydı. Mis kokulu bir el kremi. Yağlı bir his bırakmadan güzelce nem sağlayan bir ürün. Beğendim. 

4. Sephora Çift Fazlı Makyaj Temizleme Suyu: Normalde yarısı mavi yarısı saydam olarak sunulan çift fazlı ürünlere karşı önyargılı davranmışımdır. Ama blogger olduğumdan pek çok farklı ürünü(kimi Zaman sevmeden de olsa) denemek durumunda kalabiliyorum. Çift fazlı göz makyaj temizleyicilerinden uzak durmamın sebebi gözkapaklarımda oluşturdukları yağlanma idi. Ancak bu üründe öyle bir problemle karşılaşmadım. Gözlerimde herhangi bir hassasiyet, tahriş veya alerjik reaksiyona neden olmadı. Seyahatlerimde de çok severek kullandım. Tam boyunu alabileceğim ürünlerden.

5. Estee Lauder Sumptous Rimel: Bunun gibi hepi topu etse etse 3 ml'lik rimeller seyahat makyaj çantalarında az yer kaplaması sayesinde hayat kurtarıyor! Bu rimeli de tatilim süresince severek kullandım. Kirpiklerime verdiği hacim gayet güzel. Minik boy olmasına rağmen fırçasının büyüklüğü harika. Bugüne dek Estee'den kullandığım en başarılı rimel ilan ediyorum kendisini;)

6. Clinique Dramatically Different Nemlendirici: Bu yazın favori nemlendiricisi benim için bu üründü. Tam boyunu da 2 adet seyahat boyunu da bitirdim. Cildimin yaz dönemindeki ihtiyacına cevap verdi. Nemlendirmesi gayet kıvamındaydı. Çok çok severek kullandım. Kendisine gene şans vereceğim. 


İşte böyle... Bir sonraki postta görüşmek üzere. 

Sevgiler:)  

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar