Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2015 Pazartesi

Eglantine Markasıyla Tanışma Etkinliğimiz


Herkese merhaba! Ağustos ayının ilk yazısı blogda.

 Bugün yine harika bir etkinlik yazısıyla karşınızdayım. Geçtiğimiz haftalarda Eglantine markasından zarif bir lansman ve iftar daveti aldım. Yeni bir firmayla tanışmak her zaman için heyecan verici biz bloggerlar için. Çünkü blog yazmanın en keyifli ve de verimli taraflarından birisi yeni ürünler keşfetmek ve onları okurlarımızla paylaşmak. Hadi gelin, şimdi Eglantine markasını birlikte tanıyalım. 


Eglantine markasının temel hammaddesi en sevdiğim çiçeklerden birisi; yani Gül. O yüzden dekor ve ürünlerin ambalajı pespembe. Gözünüzün üzerinde kalpler uçuşturacak kadar tatlı bir pembe Eglantine pembesi. 


Mekanımız yenilenen AnkaMall'de açılan Midpoint'ti. Hoş sohbetle tatlanan etkinlik boyunca aşağıdaki kolajda göreceğiniz  lezzetli yiyecekleri de hüplettik;) 


Yemeğin ardından Türk kahvesi faslına geçtiğimizde ise Eglantine markasına ait nefis gül lokumlarının tadına baktık. Ben ki, Gül aromalı dahi olsa lokumu pek sevmem ve de yemem. Ama Eglantine'in Gül lokumuna bayıldım! Kesinlikle buram buram kokusu veya baskın bir tadı yok. Her şeyi tam kararında! Harikaydı. Kurban Bayramı için sipariş vermeyi ve evimize gelen misafirlerimize ikram etmeyi düşünüyorum. 


Eglantine markasının lansmanı derli toplu ve samimi bir davetti. Firma yetkililerinin büyük çoğunluğu o gün bizlerle birlikteydi. Üstelik Eglantine'in birbirinden değerli yetkilileri davet boyunca sandalye değiştirerek hepimizle sohbet ettiler. Böylelikle herbiri bizlere farklı farklı bilgiler sundu. Sayelerinde firmayı iyice Tanıma fırsatı bulduk. 


Hammaddesi gül olan kozmetik ürünleri denilince akla mis kokulu gülleriyle dünya çapında  ün kazanmış Isparta ilimiz geliyor. Eglantine'in hikayesi de Isparta'da başlamış. En özel güller seçilerek cilt bakım, vücut bakım ve kozmetik ürünleri (ve hatta yukarıda belirttiğim gibi Gül lokumu gibi lezzetli yiyecekler de) Eglantine bünyesinde oluşturulmuş. Ürünleri öncelikle firma yetkilileri tarafından denenmiş, beğenilince de satışa sunulmuş. Bu da benim için son derece önemli bir bilgiydi. Firmalarının ürünleri hakkında son derece bilgili olmaları ve bizzat kullanmaları biz bloggerlar için çok büyük bir artı. 


Masamıza tepeden bir bakış:)


Bir başka açıdan masamız...


Eglantine firmasının yetkilileri öylesine zarif ki, bizlere koskocaman paketler hazırlamışlardı. İçi dışı Eglantine ürünleriyle dolu olan ürünleri kullandıkça blogumda ağırlayacağım.

Ürünleri kullandıkça blogda görüşlerimi paylaşacağım. Öncelikli olarak tanıtmamı istediğiniz bir ürün varsa bana yorum olarak bildirin.Ayrıca merak edip ürünleri incelemek isteyenler http://www.n11.com/magaza/eglantine ve http://www.epttavm.com/itemlist?catprod_url=&t=eglantine adreslerine ışınlanıp ürünlere göz atabilirler.

Bu güzel etkinlik için Eglantine'in firma yetkililerine çok teşekkkür ederim.
Sevgiler.


1 yorum:

  1. Harika bir buluşmaydı..
    Bu etkinlik ile ilgili benim yazımı da okumak isterseniz : http://www.ankaraetkinlik.com/eglantine-lansmani/
    sevgiler :)

    YanıtlaSil

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar