Bu Blogda Ara

27 Ocak 2015 Salı

Out of Stock #November & #December

Herkese merhaba. İki aylık bitenler postuyla ile karşınızdayım! Hadi hemen uğurladığımız ürünlere bakalım. 

1. Sephora Soft Touch Cotton Pads: Çarpı iki! ;) Evet, bitenler postlarının arası uzayınca iki paket bitip tükeniyor. En en ennn sevdiğim ve de fazlasıyla memnun kaldığım makyaj temizleme diskleri. Eh, zaten her ay en az bir paket bitirmem bunun en büyük ispatı;) 

2. Burt's Bees Lip Balm. En soldaki sarı ambalajlı, koyu pembe kapaklı, stick formundaki dudak balmı favorilerim arasında en üst sıralarda. Bendeki nar kokulu versiyonuydu, çok uzun süre severek kullandım. Nemlendirmesinden çok memnun kaldım. Dudaklarımı her seferinde yumuşacık yaptı. Hiçbir sorun yaşamadım. Elimdeki lipbalmlar bitince kendisine yeniden şans vereceğim.

3. Bio True Lens Solüsyonu: En favori lens solüsyonum olduğunu Out of Stock etiketli postlarımı takip eden herkes bilir;) Daha önceden de dediğim gibi, Bausch & Lomb firması daha iyisini üretene kadar kendisiyle yola devam edeceğim. 

4. Lancome Visonnaire Nemlendirici Krem: Fotoğrafın tam ortasında duran mavi kapaklı, mis kokulu, özel Lancome gülünün basılı olduğu kavanoz aylardır cilt rutinim dahilinde. Bu minik deneme boyunu Sephora'da Black Card'a özel olarak edinmiştim. Herhangi bir olumsuzluk, cildimde hassasiyet, sorun vs yaşamadım. Şu sıralar büyük boyunu bitirmek üzere olduğumdan yakında detaylı postunu hazırlayacağım. Takipte kalın;)

5. Estee Lauder Sumptous Infinite Rimel: Bu minik boy Estee Lauder Online'dan yaptığım bir alış-verişin sample hediyeleri arasındaydı. Çift taraklı yönünü kullandığımda kirpiklerime güzelce hacim verdi. Simsiyah olduğunu söyleyemem, kararında bir rengi var. Genel anlamda beğendiğim bir ürün oldu. 

6. Essie Bobbing for Baubles  oje: Mevsimin koyu renge yönelten özelliğine kanıp tam elimi çekmecemdeki biricik grimsi alt tonları bulunan kremsi laciverte uzatmıştım ki... Bir de ne göreyim! Ojemin yapısı bozulmuş:/ Kıvamı ağdalaşan ojemin arkasından ağlayarak kendisine veda etmek durumunda kaldım. Bir gün bir yerlerde bu ojeye rastlarsam hiç düşünmeden alırım! 2014'ün son iki ayında bitenler böyleydi. Bir sonraki postta görüşmek üzere! 

Sevgiler;)  


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar