Bu Blogda Ara

12 Ekim 2014 Pazar

NOTD: Essie Wicked


Herkese merhaba! 

Gene güzel bir ojeyle yayındayım. Cepa Boyner'deki Essie standından aldığım bir diğer renk; Essie Wicked bugünkü konuğumuz. 

Essie Wicked kopkoyu bir sonbahar- kış rengi. Her ne kadar mevsime göre oje rengi seçmeyi doğru bulmasam da(çünkü renklerin özgür olmasından yanayım!) ister istemez ellerim "mevsim normalleri" kabul edilen renklere gidiyor;) Bu sonbaharda da koyu tonlar tırnaklarımı boyuyor. 

Essie Wicked Essie'nin resmi sitesinde olarak "kremsi yapılı koyu ve derin kırmızı" olarak tanımlanmış. Bence kırmızıdan ziyade bordoya; daha doğrusu içinde siyahlık bulunan bordo tonuna daha yakın. Sahip olduğum ennn koyu ojelerden birisi diyebilirim. 

Essie Wicked

Farklı ışıklarda çektiğim fotoğraflarda son zamanlardaki favori baz ojemin( Yves Rocher) üzerine iki ince kat uygulanmış hali görülmekte. Essie'nin tüm ojeleri gibi hızlı kurudu. İlk katta bile oldukça örtücü olmasına rağmen şişesindeki kopkoyu duruşunu yakalamak için ikinci katı mutlaka geçmek gerekiyor. Fırçasının da kalın olması beni yine çok mutlu etti;) Tırnaklarımdaki duruşunu da çok sevdim ve yukarıda sözünü ettiğim mevsim normallerine yakıştırdım;)
Olumsuzluk olarak belirtebileceğim tek yanı; her koyu oje gibi uçlardan çabucak soyulması... Ama neredeyse her gün oje tazelediğimizden abartılacak bir şey yok:)

Essie Wicked 2

Eh, sonbahar iyiden iyiye geldiğine göre Starbucks'ın ekstra sıcak kahveleriyle Ankara ayazında kızaran ellerimizi ısıtabiliriz:) 

Essie Wicked 3

Postu Kurban Bayramında çektiğim bir görselle kapatalım! Umarım musmutlu ve hayırlı bir Bayram geçirmişsinizdir. Hep birlikte nicelerine erişelim. 
Sevgiler;) 

Essie Wicked 4

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar