Bu Blogda Ara

21 Eylül 2014 Pazar

NOTD: Wet n Wild Haze of Love

Scroll down for English, please;) 

Harika bir sonbahar ojesiyle haftanın son iş gününe merhaba diyelim mi? Bugün Wet n Wild markasının Mega Last serisinden Haze of Love isimli ojeyi ağırlayacağız. 

Şişesinde de tırnakta da harika duran bir renk. Yabancı bloglarda kahverengi alt tonlu kiremit kırmızısı olarak tanımlanmış. Ama bana sorarsanız şarap rengi de diyebilirim. 

Let's say "Hello" to the day with a fantastic fall shade! Today I wanna talk about Wet n Wild Mega Last Haze of Love. The polish comes in a 13,5 ml bottle. It has a large brush that allows to make the application easy and flawless. I applied two layers without using a base coat. The color Haze of Love is described as red brick with brownish under tones. But I also add that it can be considered as deep wine shade. 
It gets opaque as soon as you apply the first layer. It has a creamy texture. Dries so quickly, as well. 
When comparing the price and quality I can give a big like. If you see this shade on the Wet n Wild kiosk, don't miss it;) Loves. 

Wet n Wild Haze of Love

Tek katta bile örtücü. Ancak tırnak çizgilerinizin kapanması; dolayısıyla da tam opaklık için ikinci katı uygulamanız şart. Kremsi yapılı, parlak bir oje. Hızlı kuruyor. Kalın fırçalı olması da benden tam puan aldı. Altına baz oje uygulamama rağmen ojeyi çıkarırken parmaklarımı kırmızı renge boyamadı. Bir artı daha;) 

Uçlardan soyulmaya meyilli olması dışında herhangi bir sorun yaşamadım. Ama hep söylüyorum; ben hemen her gün oje değiştiren birisiyim. Bu yüzden de ojede kalıcılık kriterini pek fazla aramıyorum. Daha kalıcı olması istenirse de üzerine cila(top coat) uygulanabilir.

Wet n Wild Haze of Love

Wet n Wild Mega Last ojeler 13,5 ml. Gratis'lerde 8.50 Liraya satılıyor. Haze of Love oje Gordion Gratis'in standında iki tane kalmıştı. İyi ki almışım! Fiyat performans açısından çok başarılı. Böyle güzel ve mevsimlik  renkler hızla tükeniyor, beğendiyseniz  elinizi çabuk tutmanızı öneririm. 

Wet n Wild Haze of Love

Benden size bir buket de sonbahar renklerinde yapma çiçek gelsin o zaman;) Sevgiler;)

Wet n Wild Haze of Love


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar