Bu Blogda Ara

21 Eylül 2014 Pazar

Benefit Gimme Brow Kaş Maskarası


Atalarımız boşuna dememiş "Kaş ile göz, gerisi söz." diye. Benefit'in kaş maskarası Gimme Brow tam da bu sözde vurgulanan çekici kaşları yaratmak için biçilmiş kaftan! 

Bu ürünü yaklaşık 6 aydır bayılarak kullanıyorum. Artık bloguma gönül rahatlığıyla yazabileceğimi fark edince derhal ürünü fotoğraflamaya giriştim. Sizlere Gimme Brow deneyimimi ve sevgimi anlatmalıyım! 

Benefit Gimme Brow


Gimme Brow Benefit'in her ürünü gibi rengarenk paketlenmiş. Şeker pembesi kutusunu açınca 3 gramlık minik ve ince rimel formundaki bir ürünle karşılaşıyorsunuz. Yine rimel fırçası benzeri küçük bir fırçası var. Fırçasını tüpe daldırarak maskarayı kaşlarınıza uyguluyorsunuz. Hem kaşlarınızı dolduruyor hem de kaş şeklinizi sabitliyor. Ayrı ayrı kaş farı kullanıp üstüne bir de kaş jeli sürmeye kıyasla oldukça pratik. Bir taşla iki kuş;) Hiçbir şekilde akmıyor, dağılmıyor, bulaşmıyor. Saatler sonrasında (8-10 saat) bile kaşlarınıza ilk sürdüğünüz biçiminde kalıyor. Bende herhangi bir alerjik reaksiyona, hassasiyete veya kaşıntıya da neden olmadı. 

Benefit Gimme Brow

Gimme Brow Kaş Maskarasının Light-Medium(açık-orta) ve Medium-Dark(orta-koyu) olmak üzere iki farklı rengi bulunuyor. Ben siyah kaşlarıma uygun olan Medium-Dark rengini kullanıyorum. 

Bu da Benefit Gimme Brow Medium-Dark uygulanmış kaşlarıma uzaktan bir bakış. Dolu, siyah ve boşluksuz görünümden çok memnunum! ;)Gene atasözümüze dönersek; göz makyajının tamamlayıcısının kaş makyajının olduğunu düşünerek kaşlarımıza ekstra önem verilmesi gerektiğini belirtmemizde fayda var. Kaş makyajını atlamayalım! Sevgiler;) 

Bu arada Eylül çekilişim için sizleri buraya alalım:)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar