Bu Blogda Ara

10 Eylül 2014 Çarşamba

Basın Bülteni: MAG EYLÜL SAYISI YİNE DOPDOLU!


 

On yılı aşkın süredir Ankara'nın iş ve cemiyet hayatının nabzını tutan MAG, Eylül ayında yine farklı ve dopdolu içeriği ile okuyucusunun karşısına çıkıyor.


Her sayısında birbirinden ünlü isimleri okuyucularıyla buluşturan MAG bu ay yine çok renkli!    Mtv’yi Türkiye’ye getiren kişi olarak tanınan başarılı iş kadını Esra Oflaz Güvenkaya,  Mag Eylül özel kapak çekimi için objektif karşısına geçti ve bilinmeyenlerini sizler için anlattı. Türkiye'nin sevilen haber spikeri Ekin Olcayto, yazılarıyla sosyal medya fenomeni olmayı başaran isim Arda Erel, Modern Çağın Dervişi Metin Hara, Radyo fenomeni Nihat Sırdar ve ünlü karikatürist Serkan Altıniğne  röportajlarını da bulabileceğiniz Mag Eylül sayısı, birbirinden ünlü isimleri sizlerle buluşturuyor. Keyifli söyleşilerinin yanı sıra özel davetler, son trendler, moda ve cemiyet hayatının önde gelen haberlerini ve daha fazlasını yeni sayımızın sayfalarında bulacaksınız.

MAG, basılı dergilerinin yanı sıramagdergi.com, Facebook, MAG iOS, MAG Android, Turkcell Dergilik, dMags ve Dijimecmua gibi birçok dijital mecralardan erişilebilirliği ile okuyucularıyla her platformda bir araya gelmeye devam ediyor. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar