Bu Blogda Ara

17 Eylül 2014 Çarşamba

Basın Bülteni: H&M, Türkiye’de ilk kez açılan Ev-Dekorasyon markası H&M Home’u tanıttı

Dünyaca ünlü İsveç moda markası H&M’in merakla beklenen ev tekstili ve dekorasyon markası H&M Home, Türkiye’ye giriş yaptı. İlk mağazasını 18 Eylül’de Mall of İstanbul’da açan H&M Home, özel bir davet ile tanıtıldı.  H&M Home Mall of İstanbul mağazası’nda gerçekleşen keyifli davette basın mensuplarının yanı sıra moda ve tasarım dünyasının seçkin isimleri Home koleksiyonunu görme ve açılıştan önce alışveriş yapma fırsatı yakaladılar. H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner, H&M Home’un Türkiye’de açtığı ilk mağaza ile ilgili görüşlerini paylaşarak “Türkiye’deki ilk H&M Home mağazamızın açılışından büyük heyecan duyuyoruz. H&M olarak herkesin en kaliteli ürünlere en iyi fiyatlarla sahip olmasını ve herkesin kişisel stilini yaratabilmesini hedefliyoruz. Modayı bu kez de evlerinize getirecek olmaktan mutluluk duyuyoruz.” dedi.
H&M Türkiye Ülke Müdürü Thomas Coellner ve H&M Türkiye İletişim Müdürü Pelin Atay Kuran’ın ev sahipliğinde H&M Mall of İstanbul mağazası’nda gerçekleşen lansmanda ilk kez Türk tüketicilerle buluşacak olan ev tekstili ve dekorasyon ürünleri tanıtıldı. 300 m2 alana yayılan H&M Home mağazasındaki lansmanda moda ve dekorasyon editörlerinin yanı sıra, bloggerler, Buse Terim ve Berna Ataman gibi isimler de koleksiyondan ilk kez alışveriş yapanlar arasındaydı.
Davetliler lansmana sabah saatlerinde Food Project ve Petra Coffee’nin keyifli ikramları ve Purple Hands grubunun akustik performansı eşliğinde başladılar. Moda ve dekorasyon severlere eşlik edip tempoyu yükselten isim ise DJ Yakuza oldu. Gün boyu devam eden özel konsept aperatifler de lansmana renk kattı.
2009 yılı itibariyle “Eviniz için Moda” sloganıyla dekorasyon severler ile buluşan H&M Home, tıpkı H&M gibi tasarım odaklı ve kaliteyi en iyi fiyatla sunarak evin her odasını yeniden dekore etme imkanı sunuyor. H&M’in moda konusunda doldurduğu boşluğu ev tekstili ve dekorasyon alanında dolduracak olan H&M Home, her tarz ve bütçeye hitap edecek birbirinden farklı konseptler içeriyor. Her sezon, sezonun çizgileriyle tasarlanan ve evinize sıcaklık veren yastıklar ve örtüler koleksiyonda yer almakta. Bunun yanı sıra H&M Home runner ve Amerikan servisleri ile yemek masalarınız daha dekoratif görünüme kavuşurken, yatak odalarınız H&M yatak örtüleri ile cennete dönüşecek, banyolarınız da havlularınız ve banyo mat’larınızla daha ışıldayacak. Sonbahar koleksiyonunda koyu renkler, kadifeler, bakır ve pirinç gibi sıcak metalik renkler var. Çiçek ve Carara mermer desenleri, açık pembeler ve grinin tonları; cam ve ahşap gibi doğal malzemeler çok önemli. H&M Home Tasarım Başkanı Evelina Soderberg ve ekibi tarafından tasarlanan koleksiyonlar müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda şekillenmekte ve her sezon takipçilerine ilham veren tasarımlarla evlerde hayat bulmakta.

Salon, mutfak, banyo ve yatak odası gibi evin tüm yaşam alanlarının yanı sıra, çocuk ve bebekler için de tekstil ve dekorasyon ürünleri sunan H&M Home ayrıca mumlar, depolama kutuları gibi tekstil dışı serilerle de, 18 Eylül Perşembe günü Mall of İstanbul’da açıldı.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar