Bu Blogda Ara

27 Temmuz 2014 Pazar

Basın Bülteni: Durance

Her duşta nem takviyesi

Zeytinyağı, içeriğindeki E vitamini ile cildi serbest radikellerden koruyan önemli bir kalkandır. Durance, organik Nyons zeytinyağı ile cildin yaz boyu ihtiyaç duyduğu koruyucu nemi ve besleyici özleri içeren bir bakım serisi geliştirdi: Oulivo. 

Serinin duş kremleri her duşta cildinize organik zeytinyağlı bakım ve yoğun nemlendirme sağlar. İnce köpüğüyle cildinizi nazikçe temizler, içeriğindeki besleyici bitki özleriyle bakım yapar. Zeytin Yaprağı Özlü: Koruyucudur | Gelincik Özlü: Yumuşatıcıdır. İncir Özlü: Yenileyicidir | Bal Özlü: Yatıştırıcıdır.Duş sonrası nemlendirici bakımı yumuşak dokusuyla Oulivo Süper Besleyici Vücut Kremi tamamlar. 


Tiare çiçekleri

Durance’ın Yaz Çiçekleri koleksiyonunun yıldızı tiare parfümü, güneşli ve egzotik plajlardan esinlendi. Tropik 
kuşakta yetişen beyaz bir çiçek olan tiare hafif tatlı ve büyüleyici koksuyla ünlü. Tiare aynı zamanda Polinezya adalarının kraliçe çiçeği, Tahiti’nin kalbini ve ruhunu simgeliyor. Adalara gelen ziyaretçilere kolye veya buket şeklinde bir “hoş geldiniz” hediyesi olarak veriliyor. Kızlara sunulan tiare çiçekleri ise aşkın ve romantizmin simgesi. 

Tatil günlerinizi renklendirecek bu egzotik çiçek kokusu 
hem eviniz hem kişisel bakımınız için özel ürünlerle 
Durance Butiklerde.

En az %95 doğal içerikli Mekan Parfümleri serisi Durance Butiklerde, online satış sitesi www.durance.com.tr’de ve diğer Durance satış noktalarında.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar