Bu Blogda Ara

13 Haziran 2014 Cuma

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting #410 Dynamic


Herkese merhaba!

Bugün sizlere son zamanlardaki favori rujlarımdan birini tanıtacağım. Instagram'dan takip edenler bir süredir  (Nisan ayından beri) Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting Dynamic ile aşk yaşadığımı bilirler;) Twitter'dan takip edenler ise bir süre önce bu ruju kaybettiğimi sonuna hüngür hüngür ağlayan Emoji ile taçlandırdığım twitimden bilirler. O halde buradan duyurayım; Panik yok arkadaşlar, rujumu buldum sonunda;) Saklanmış meğer; ama benden kaçamadı! 


Şu güne dek piyasaya sürülen en şık Estee Lauder ruj ambalajı... Kapağının mıknatıslı olmasına da bayıldım.

Estee Lauder Pure Color Envy Sculpting  ruj serisi piyasaya sürüldüğü andan itibaren yakın markajımdaydı. Birbirinden güzel 21 renk şık lacivert ambalajla sarılıp sarmalanmış görsellere bakıp bakıp iç geçiriyordum. 

Bunun üzerine yurtdışından gelen halama sipariş vermeye karar verdim. İnternetteki swatch ve lotd'lere bakıp, onlarcasını elememe rağmen bir türlü karar veremesem de en  sonunda beğendiğim renklerden Dynamic'i seçtim. Ve voila! 
Bejlerden pembelere, kırmızılardan mercanlara pek çok güzel renkle bezenmiş bir seri Pure Color Envy Sculpting serisi. 6 saate kadar kalıcılık, yoğun pigmentaston ve nemlendirme vaat ediyor. Tüm vaatlerini de yerine getiriyor! Tek kat uygulamada bile müthiş bir örtücülük sağlıyor. Benim her daim şikayetçi olduğum kupkuru dudaklarımı güzelce nemlendiriyor. Üstüne üstlük sürekli bir şeyler içmeme rağmen canlılığını neredeyse hiç kaybetmeden kalıyor dudakta! Yoğun yapısına rağmen dudakta ağırlık yapmıyor. Harika bir kokusu var, üstelik alerjimi de tetiklemiyor. Olumsuz olarak nitelendirebileceğim tek bir özelliği bile yok. Daha ne olsun, yani;)

Bendeki 410 numaralı Dynamic rengi sıcak tonlu gülkurusu - mercan olarak tanımlanıyor. Ve dudakta harika duruyor! 


Buyurun bilekte Swatch:

Buyurun #lotd ;)

Estee Lauder'ın neredeyse tüm ürünlerinin hayranı ve değişik rujlarını denemiş bir makyajsever olarak diyebilirim ki şu güne dek çıkan en başarılı ruj serisi! Ileride koleksiyonuma farklı renklerini de katacağım.(özellikle kırmızılarda kaldı aklım;) ) Sizlere de gönül rahatlığıyla önerebilirim.

Beğendiniz mi? Sevgiler. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar