Bu Blogda Ara

26 Mayıs 2014 Pazartesi

OYLUM TALU, REYTİNG REKORTMENİ YARIŞMALARIN SİHİRLİ PATRONU ACUN ILICALI'YI MAG MAYIS SAYISINA ANLATTI


Başarılı, sempatik ve güzel...Televizyon programlarının vazgeçilmez yüzü, '' Anlatacaklarım Var'' programının sunucusu Oylum Talu, hayatının dönüm noktalarını, bilinmeyen yönleriyle hakkında merak edilen ne varsa MAG Mayıs sayısında.

     Sıcak ve sempatik tavırları ile bir çok insanın gönlünde taht kuran Oylum Talu, kendisi ile ilgili bilinmeyenleri MAG'ın Mayıs sayısına anlattı. Oylum Talu hayata pozitif bakan enerjisinin kaynağını,evliliğini,televizyonun hayatındaki yerini anlattığı samimi röportajda merak edilenleri cevaplıyor. Acun Ilıcalı'nın '' Anlatacaklarım Var'' programının yayınlanacağı kanalı satın almasının ardından programın devamına karar verilmesiyle dönüm noktasıı yaşadığını belirten güzel sunucu,hafta içi kuşağına geçişinde Acun Ilıcalı'nın etkisini MAG'a özel gerçekleşen bu röportaj ile paylaşıyor. Aşka ve televizyon dünyasına dair merak edilenleri tüm içtenliği ile paylaşan Oylum Talu'yu kendi anlatımından bambaşka bir çerçeveden tanıma fırsatı bulacaksınız.                             

 
    Oylum Talu özel röportajının öne çıkan başlıkları; '' Hayata çok pozitif bakıp kötü olayların bile güzel yanını görüyorum.'', ''Hayatımda pek çok dönüm noktası var.'',  ''Bir seyircinin kumandasının ucundasınız. Kanalı değiştirdiği anda yoksunuz.'',  ''Kalıcı olmak için sebat etmek şart.'', ''Kendisine dönük yaşayan, gözünü aynadan ayıramayan biri değilim.'', ''Doğallık ve temizlikten yanayım.'', ''Ayakkabı deyince akan sular duruyor.''
 
 

Oylum Talu'nun kapak yıldızı olduğu MAG, her sayısında bir birinden ünlü ismi okuyucuları ile buluşturmaya devam ediyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınız benim için çok değerli& I really appreciate your comments! ;)

Popüler Yayınlar